facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2015-02-27
 

Największa pasja Wagnera

Sztuka szycia obuwia to umiejętność na wagę złota. Doskonale dopasowane i wygodne buty, które przetrwają wiele lat i dadzą nam pewność, że niezależnie od pogody i terenu przejdziemy w nich każdą drogę, są bezcennym nabytkiem. Co jest tak wyjątkowego w butach, które szył Hans Wagner, że od prawie stu lat sięgają po nie zarówno profesjonaliści i entuzjaści wycieczek w teren, jak i poszukujący jakości na lata? Jest kilka powodów. Po kolei. Doskonałe dopasowanie

Ze świecą szukać butów, które są tak wygodne, że nie tyle nie czujemy ich na stopie, co czujemy się w nich absolutnie niebiańsko, niezależnie od podłoża i warunków atmosferycznych. Nie jest tajemnicą, że aby buty były wygodne, muszą być dobrze dopasowane do stopy. Buty Hanwag oferują rozwiązania dla osób ze stopami wąskimi, szerszymi, dla tych, którzy mają problem z halluxami. Każdy ma szansę znaleźć dla siebie but idealny.

Czy wiecie, że z butów, które są solidnie wykonane, można korzystać nawet kilkadziesiąt lat? Jeśli są uszyte z przez profesjonalistów, a ich szyciu poświęci się wystarczająco dużo czasu i energii, można być pewnym, że przetrwają lata. Buty Hanwag są szyte przez rzemieślników, którzy czerpią w wieloletniego doświadczenia przekazanego im przez Hansa Wagnera, a zanim trafią na półkę, zajmuje się nimi szereg specjalistów. 

 

Najwyższej jakości materiały

Pewnie, że buty z mniej wytrzymałych materiałów też mogą być wygodne. Przynajmniej przez pierwsze parę godzin po ich założeniu… Wybór odpowiedniego materiału do produkcji obuwia jest jednak kluczowym elementem rzutującym na komfort korzystania z nich, gdy już trafią na nasze stopy. Hans Wagner stosował, a założona przez niego firma stosuje nadal, jedynie materiały wyprodukowane w Europie. Niektóre buty Hanwag są w całości wyprodukowane w Niemczech! Od 1921 roku, gdy powstała marka HanWag, jej celem jest wierność perfekcji. Już teraz jest legendą, która trwa.

     


 
Hanwag Bergler – 1149zł                                                                                           Hanwag Eclipse GTX – 1649złmateriały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com