facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-17
 

Najlepsze buty na rynku outdoorowym

W czasie odbywających się we Friedrichshafen targów OutDoor grono ekspertów wybrało najlepsze produkty outdoorowe. W kategorii obuwie nagrodzony został model The North Face Verto Plasma.
Nagroda OutDoor Industry przynawana jest przez grono ekspertów, którzy oceniają zgłoszone produkty pod względem projektu, innowacyjności, wykonania i wyboru materiałów. Istotny jest również stopień, w jakim dany produkt przyczynia się do powstania nowej kategorii lub wyznaczenia standardów na rynku. Do tegorocznego konkursu zgłoszono aż 322 produkty, a wśród laureatów znalazły się buty The North Face Verto Plasma.

 

Model ten stworzony został z myślą o trudnym terenie i długich wycieczkach po via ferratach. W The North Face Verto Plasma udało się połączyć ochronę, jaką zapewniają buty alpinistyczne z małą wagą potrzebną do wspinaczki (1 buty waży jedynie 410 gramów). Dzięki zastosowaniu technologii Cradle™ zapewniają doskonałą stabilizację i amortyzację pięty, a odpowiednia konstrukcja umożliwia naturalny ruch stopy. Jest to najnowszy model w kolekcji The North Face stworzonej z myślą o wspinaczach.

 

Buty te zostały zaprojektowane i wykonane w Europie, a do sprzedaży trafią wiosną 2013 roku.

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie www.thenorthface.com.


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-09-08
BIZNES
 

Decathlon uruchamia Ruch Obrońców Gór

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-07-20
BIZNES
 

PZU funduje sprzęt dla GOPR

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-07-20
BIZNES
 

Eline Le Menestrel dołącza do Salewa Athlete Team

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com