facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-01-24
 

Na narty na Saharę!

Szalony, wręcz dziwny pomysł. Pojeździć na nartach na Saharze? Przecież to niemożliwe! Taki pomysł pojawił się w głowie Michała Maja i Mateusza Góreckiego, którzy wybrali się w autostopową podróż do Maroka.

Autostopowe przygody, noce spędzone w kabinach tirów, Cieśnina Gibraltarska, a potem już tylko upał, ramadan, wielbłądy i niecodzienne przygody w marokańskich miastach. Chcesz dowiedzieć się, jak szusuje się na największej pustyni świata? Zapraszamy!

fot. arch. Michał Maj
Michał Maj - Człowiek mający za dużo zainteresowań i niepotrafiący usiedzieć w miejscu. Autor bloga www.zyciejestpiekne.eu i właściciel Agencji Interaktywnej zwiedził dużą część Europy, był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski, wybrał się autostopem do Afryki, a pewnego dnia wybrał się na Dworzec Centralny w Warszawie, wsiadł w pociąg i pojechał do Chin. Ot, tak po prostu, bo kto szczęśliwemu zabroni? Świat to wielki plac zabaw! Na co dzień mieszka w Krakowie, biega w maratonach, bawi się życiem i cieszy z małych przyjemności.

Slajdowisko odbędzie się we wtorek 28.01.2014 r. o godzinie 19:00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie!

TKN Wagabunda
www.wagabunda.krakow.pl

 

 

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-03-18
HYDEPARK
 

Dariusz Jaroń - "Skoczkowie. Przerwany lot"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-02-22
HYDEPARK
 

„Lekarze w górach. Bohaterowie drugiego planu”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-01-15
HYDEPARK
 

Leszek Cichy - "Gdyby to nie był Everest..."

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-01-10
HYDEPARK
 

„Rozmowy o Evereście”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com