facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-28
 

Multitool marki Rockland w promocyjnej cenie

Multitool Rockland to uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne, jakie warto mieć zawsze ze sobą. Czy to na biwaku, czy na wycieczce, czy w pracy – życie rzuca nam kłody pod nogi i czasami wydaje się, że bez skrzynki z narzędziami się nie obejdziemy.
Tymczasem nasz multitool to przenośny, kompaktowy zestaw najczęściej potrzebnych narzędzi, który można nosić w futerale przytroczonym do paska, ale także, dzięki kompaktowym rozmiarom i odpowiedniemu kształtowi, można po prostu wrzucić go do plecaka czy kieszeni. Jego głównym elementem są składane kombinerki uzupełnione zestawem narzędzi ukrytych w uchwycie.

Posiada 12 funkcji, wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a jedną z jego największych zalet, jest zwarta, kompaktowa budowa - rozmiary po złożeniu to jedynie 10 cm! Okładziny rękojeści kombinerek wyprofilowane w sposób ułatwiający otwieranie narzędzi. Kombinerki po rozłożeniu sprężynują, zapewnia to wygodne i pewne operowanie narzędziem przy użyciu jednej ręki.

Całość wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, przy czym każdy element posiada optymalną do pełnionej funkcji twardość.

Funkcje:
- kombinerki płaskie,
- kombinerki standardowe,
- przecinak do drutu,
- przyrząd do zdejmowania izolacji
- ostrze nożowe 55 mm,
- pilnik do metalu i drewna
- piła do drewna - piłka obła
- miarka - wewnętrzna część rączki ząbkowana
- wkrętak płaski,
- wkrętak krzyżak,
- pilnik do paznokci
- otwieracz do kapsli i puszek

Waga: 225 g


Więcej informacji na stronie sklepu Zielona Trawka.

Źródło: www.ceneria.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com