facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-12
 

Mikołaj w Kominie na Nowowiejskiej

Mikołaj w Kominie, czyli towarzysko-edukacyjne wspinanie na Nowowiejskiej. Zaprasza Zespół Szkoły Alpinizmu „W Pionie” oraz OSiR Ochota.

OSiR Ochota oraz Szkoła Alpinizmu „W Pionie” podjęła się współpracy przy zorganizowaniu sportowej imprezy mikołajkowej. Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji Ochota 14 grudnia b.r. od godziny 17.00 do 20.00.

Impreza ma charakter towarzyski i edukacyjny. Jest skierowana zarówno do osób wspinających się jak i tych, którzy jeszcze nie próbowali tego sportu. Ponadto do dyspozycji uczestników będzie 19 dróg na wędkę, 18 dróg z asekuracją dolną o trudnościach od III + do VI.4.
Poza tradycyjnym wspinaniem przygotowane zostaną specjalne zadania, które będą wymagać od uczestników między innymi wyostrzenia zmysłu równowagi. Instruktorzy pokażą i umożliwią uczestnikom poćwiczenie nieco innych, wychodzących poza standardowe wspinanie, technik wysokościowych – podchodzenie na małpie, zjazdy, technika wspinania w kominie czy w zacięciu itd. Wszyscy uczestnicy, którzy wezmą udział w przygotowanych zadaniach wezmą udział w losowaniu drobnych gadżetów wspinaczkowych.Zaplanowane specjalnie na ten wieczór zadania:

1. Czerwona małpa – to zadanie pozwoli nauczyć się nowych umiejętności, które mogą być przydatne podczas wspinaczki w przewieszeniu.

2. Ślepy Renifer - uśpimy oczy i rozbudzimy zmysł dotyku i równowagi;)

3. Mikołaj w Kominie - tak jak Św. Mikołaj musi się nagimnastykować, żeby wejść kominem i zostawić prezenty, tak Wy będziecie musieli się nagimnastykować, aby zostawić swój los w świątecznym bucie.

4. Zadyszka Renifera - tak jak Renifery muszą się w Święta uwijać, żeby dostarczyć wszystkie prezenty na czas, tak Wy będziecie mogli poczuć się podobnie;)

5. Rzut Prezentem - wspinanie to nie wszystko. Na końcu tego zadania będziecie musieli wykazać się umiejętnościami niczym Marcin Gortat na boisku;)

6. Szukajcie, a znajdziecie - wspinając się rozglądajcie się na boki, będzie można się pożywić.

Wspinacze! Przyprowadźcie swoich nie wspinających się przyjaciół. Instruktorzy szkoły „W Pionie” będą służyć asekuracją, jeśli znajdą się osoby bez pary lub osoby nie potrafiące asekurować.

Szczegółowe informacje znajdziecie w linku wydarzenia na Facebook’u, na stronie  internetowej oraz na fanpage’u Szkoły Alpinizmu „W Pionie”.

Wpionie.pl
Wydarzenie na Facebook’u
Fanpage WPionie


Serdecznie zapraszamy!

Zespół Szkoły Alpinizmu „W Pionie” oraz OSiR Ochota

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com