facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-17
 

Miejski jogging z McKinley

Pierwsze słowa, kojarzące się z miastem to: hałas, zaduch, pośpiech..., ale czy tylko? Miasto to również zadbane parki, skwery, nadrzecza, trasy rowerowe i biegowe. Warto rozejrzeć się dookoła i skorzystać z otaczającej nas w mieście natury.

Naprzeciw oczekiwaniom sympatyków miejskiego joggingu wychodzi McKinley. Marka posiada w swojej ofercie odzież stworzoną z myślą o biegaczach m.in. koszulki, spodnie oraz kamizelki. Jeśli myślicie o aktywnym lecie, warto iść teraz na zakupy - cała linia dostępna jest aktualnie z 30% rabatem!

Koszulka koszulce nierówna


Planując miejski jogging warto postawić na ubrania o określonych cechach. Najwygodniej biega się w przewiewnych, oddychających, specjalnie przystosowanych tkaninach. Przy zakupie koszulki zwróćmy zatem uwagę na materiał, z którego jest uszyta. Najlepiej sprawdzają się koszulki z poliestru z domieszką bawełny. Propozycją dla biegacza może być koszulka Floribella marki McKinley. Niekrępująca ruchów, oddychająca i lekka, stworzona specjalnie, by podnosić komfort biegania. Floribella posiada system DRY PLUS, dzięki któremu nawet przy intensywniejszym wysiłku koszulka pozostaje sucha. Dodatkowo z myślą o ochronie skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych firma zastosowała filtr UV o wysokim faktorze 30+, który podczas biegów, w najbardziej słoneczne dni chroni nasza skórę przed promieniowaniem słonecznym.

Sugerowana cena: 39,90 zł

 Profesjonalnie nie znaczy nudno

Z reguły producenci oferują zaawansowane rozwiązania odzieżowe w standardowych kolorach. McKinley z kolei w swojej ofercie ma wiosenne barwy. Czarne, sportowe spodnie w połączeniu z wesołą koszulką będą się idealnie komponować. Dodatkowo w takim stroju łatwiej o dobry nastrój i lepsze wyniki. Koszulki Floribella dostępne są w trzech modnych kolorach: różowym, niebieskim oraz granatowym.     

 Na chłodniejsze dni – kamizelka

W bluzie bywa za ciepło, w koszulce dość chłodno. Kiedy wieje wiatr odechciewa się z kolei biegania. Dlatego warto mieć w swojej szafie kamizelkę, którą w razie potrzeby można założyć w chłodniejsze dni. Ten rodzaj odzieży pasuje do każdego stroju sportowego i jest nieszablonowym akcentem. Kamizelka Madadeni firmy McKinley zaprojektowana została z wiatroszczelnego materiału VENTMAXpro, który pomoże zachować optymalną temperaturę ciała. Dodatkowo materiał pozwala skórze oddychać. Takie rozwiązanie pozwoli biegaczom na aktywność nawet w niepogodę.

Sugerowana cena: 129 zł

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com