facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Michał Ginszt przechodzi The Dagger 8B+

Tajny agent climb.pl ukrywający się pod pseudonimem Butcher donosi o epokowej realizacji w szwajcarskim Cresciano. Michał Ginszt (adidas outdoor, Santa Cruz Team, Kotlownia) dokonał aktu przejścia turbo klasyka The Dagger 8B+.
 

Michał Ginszt na No Late Benders 8A. Fot. kotlownia.org
 
Czyli turbo cyfra, turbo klasyk, personal best w jednym. Dodatkowo Michał wyrównał rekord Demona, który, jako jedyny zawodnik znad Wisły, pokonał 8B+ na Weście: Gandalf il Grigio w Varazze. W tym momencie w Tessinie rezyduje mocna ekipa z Polski, w skład której oprócz Ginszta wchodzą między innymi Berger, Dudek i Pietrzak. Chłopaki podeszli do tematu profesjonalnie i rezygnowali ze standardowego krzonowania pod mostem na rzecz wygodnej chatki w szwajcarskim stylu, zdrowej żywności i wieczorków przy kominku. Jak widać efekty są. I mamy nieodparte wrażenie, że to jeszcze nie koniec doniesień ze Szwajcarii... A że ekipa oczywiście zabrała ze sobą profesjonalną ekipę filmową już wkrótce zapewne zobaczymy "co i jak" na własne oczy:-)

Przypomnijmy, że The Dagger to bulderek autorstwa Toni Lamprechta. Wersja z siadu to z kolei "nowa jakość bulderingu" czyli The Story of Two Worlds Dave Grahama. Zobaczcie, jak wyglądają przechwyty na The Dagger:

 


A w ramach kryptoreklamy - wywiad z autorem m.in. The Dagger i Bokassa`s Fridge, Assassin, Monkey and Man 8C+, Toni Lamprechtem do przeczytania w kolejnym numerze Gór.

źródło: bouldering.pl

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-04-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com