facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-17
 

McKinley kończy 30 lat!

Marka własna sieci INTERSPORT, producent odzieży, obuwia i akcesoriów dedykowanych sportom outdoorowym kończy właśnie 30 lat! Z tej okazji przygotowano specjalną promocję – 30% zniżki na zakup jubileuszowej kolekcji McKinley.

Produkty odpowiadają na potrzeby sympatyków aktywności na świeżym powietrzu.
 
Inspiracją do stworzenia marki McKinley stał się najwyższy szczyt Ameryki Północnej mierzący 6194 m n.p.m. To wysoka, niebezpieczna góra, której bez odpowiedniego sprzętu nie da się zdobyć. Pomyślano wówczas o produkcji odzieży i akcesoriów, które ułatwiłyby osiągnięcie celu – tak zrodziła się marka McKinley.

Innowacyjność wyróżnia markę

Producent oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów outdoorowych takich jak: trekking, hiking czy nordic walking. By wspierać użytkowników podczas wysiłku, opracowano i opatentowano kilka systemów funkcyjnych. Należą do nich m.in.:
• AQUABASE chroniący przed wiatrem i przemakaniem,
• AQUAMAX utrzymujący odpowiedni klimat dla skóry, chroniący także przed wiatrem
i przemakaniem,
• VENTMAX pozwalający skórze oddychać,
• DRY PLUS zapewniający szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Ponadto wszystkie produkty McKinley zrobione są z wysokojakościowych materiałów gwarantujących długotrwałe użytkowanie. Z przeprowadzonych badań wynika także, że marka jest jedną z najchętniej wybieranych marek sprzętu outdoorowego. Jej użytkownicy to osoby, których hobby stanowi aktywny wypoczynek.

 Grzegorz Drabik, specjalista INTERSPORT o marce: „McKinley proponuje odzież i sprzęt turystyczny dla całego przekroju polskiej turystycznej braci. Niezależnie od tego, czy wyruszasz zdobywać alpejskie czterotysięczniki, przemierzasz beskidzkie szlaki, uprawiasz turystykę tylko latem, czy też całorocznie – w ofercie marki McKinley znajdziesz KOMPLET produktów, które będą odpowiednie dla tych aktywności. Cechą charakterystyczną zarówno odzieży, jak i sprzętu turystycznego spod znaku McKinley, jest wysoka funkcjonalność oraz wyjątkowo korzystna relacja ceny do jakości. McKinley stosuje wysoce zaawansowane technologie materiałowe (np. Primaloft), za które trzeba zapłacić dużo mniejszą kwotę, niż u innych marek outdoorowych.”

Produkty sprawdzone przez profesjonalistów

Claudia Siegrist, Heike Betz, Thomas Hartmann i Markus Amon to sportowcy, którzy od 2011 r. wspierają markę McKinley. Na ich kontach zapisały się m.in. wyprawy do odległych zakątków świata, zdobywanie ośmiotysięczników, wspinanie się po niebezpiecznych skałach. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy wchodzące na rynek produkty, odpowiadają na kluczowe potrzeby odbiorców. Tworząc team marki McKinley sportowcy testują odzież, obuwie i akcesoria w najtrudniejszych warunkach.  

Jubileuszowe ceny kolekcji

Okres wakacyjny sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, dlatego przed wyjazdem warto odwiedzić jeden ze sklepów i zaopatrzyć się w odpowiednie produkty przydatne np. podczas pieszych wycieczek. Wiatro i wodoszczelne kurtki z membraną, buty z amortyzowaną podeszwą, spodnie, koszulki, śpiwory i plecaki dostępne są w salonach sieci sprzedaży INTERSPORT z 30% zniżką. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.    

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com