facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-09
 

Maty Klymit już w Skalniku

Najnowsza linia mat to prawdziwy przełom w tym segmencie sprzętu. Żaden z producentów wcześniej nie oferował tak lekkich mat, zapewniających jednocześnie w pełni komfortowy sen - tak istotny dla regeneracji organizmu podczas wszelkich akcji górskich.
Marka Klymit zaistniała na światowym rynku outdoorowym w roku 2007. Od początku działania firmy jej założyciele skupili się na wprowadzaniu innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązań w produkcji sprzętu i odzieży outdoroowej. Przedsiębiorstwo tworzy grupa pasjonatów z różnych dziedzin - inżynierów, fascynatów sprzętowych nowinek, których łączy zamiłowanie do aktywnego wypoczynku. Wszystkie produkty Klymit powstają w oparciu o realne potrzeby użytkowników i wynikają z przełożenia outdoorowej praktyki na projektowanie sprzętu.

Zobacz wszystkie modele ultralekkich mat Klymit >>

Technologie wykorzystane w ultralekkich matach Klymit:

BODY MAPPING: dostosowanie do kształtu ciała - minimalny rozmiar maty po zapakowaniu oraz niska waga dzięki zapewnieniu podparcia tam, gdzie to niezbędne i usunięciu materiału w miejscach, gdzie nie jest konieczny.

LOFT POCKETS:
kieszenie powietrzne - śpiwór wypełnia puste przestrzenie, eliminując utratę przewodzącego ciepła i skutecznie wychwytuje ciepłotę ciała w martwych przestrzeniach powietrznych. System ten ułatwia także oddychalność.


Więcej informacji na stronie sklepu Skalnik.


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com