facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-05-14
 

Marszon dla Stecówki

Serdecznie zapraszamy na Dwudziesty Szósty Marszon!

Start: 27.06.2014, o godz. 19.30, w Zakopanem.
Meta: 28.06.2014, wieczorem, w Schronisku PTTK na Maciejowej.
Czas marszu: około 24 godziny.
Długość trasy: około 65 km.

Przebieg trasy: Zakopane - Gubałówka - Poronin - Bukowina Tatrzańska - Rzepiska - Trybsz - Nowa Biała - Łopuszna - Turbacz - Bukowina Obidowska - Obidowa - Stare Wierchy - Schronisko PTTK na Maciejowej

Zgłoszenia (warunek konieczny udziału) przyjmuje oraz rezerwację noclegów na mecie prowadzi Kuba Terakowski: terakowski@gmail.com. W zgłoszeniu podać należy: imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Udział w Marszonie jest bezpłatny (przejazd, wyżywienie, ekwipunek, nocleg sfinansować należy we własnym zakresie).

 

Wśród uczestników Marszonu przeprowadzona zostanie dobrowolna zbiórka na odbudowę spalonego kościoła na Stecówce: www.bielsko.gosc.pl/Stecowka

Każdy, kto pokona całą trasę otrzyma Kartę Rabatową, upoważniającą do korzystania z 20% rabatu noclegowego w Schronisku PTTK na Maciejowej.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. Udział w Marszonie bez otrzymania potwierdzenia przyjęcia akcesu jest niemożliwy. Zgłoszenia udziału na starcie nie będą przyjmowane. W razie braku innych dyspozycji, zgłoszenie udziału jest równoznaczne z rezerwacją noclegu w Schronisku PTTK na Maciejowej, po zakończeniu Marszonu (w miarę wolnych miejsc). W przypadku dużej liczby chętnych część uczestników zakończy marsz i zakwaterowana zostanie w Schronisku PTTK na Starych Wierchach. W Marszonie uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie.

Wśród uczestników Marszonu rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez Sklep Turystyczny Polar Sport oraz Specjalistyczny Sklep Podróżniczy "Tropiker".

 

Szczegółowe informacje: www.marszony.gt.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com