facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-09-24
 

Marka Tierra w Polsce

Marka Tierra właśnie rozpoczyna sprzedaż swoich produktów w Rosji, na Węgrzech, w Czechach i w Polsce! Tierra jest znana nie tylko z dostarczania odzieży wyprawowej podczas szwedzkich ekspedycji na Mount Everest i K2, jest również synonimem najwyższej jakości odzieży, przygotowanej zarówno w góry wysokie, jak i na co dzień do miasta.

Produkty tej marki są zaprojektowane na trudne warunki pogodowe i niskie temperatury. Tierra była jedną z pierwszych skandynawskich marek, które rozpoczęły pracę z firmą Gore, używając w swoich wyrobach najlepszych dostępnych membran.

Znaki szczególne produktów Tierra to: czyste cięcie, techniczny krój, wiele użytecznych rozwiązań. Tierra skupia się raczej na funkcjach niż na modzie, dlatego niektóre detale, takie jak duże kieszenie, w pełni regulowany kaptur i dwustronne zamki z zabezpieczeniem zawsze znajdują się w jej odzieży. Zespół Tierry nie lubi kompromisów, dlatego na etapie projektowania odzieży stara się korzystać z najlepszych dostępnych na rynku materiałów, membran i nowinek technicznych.

Tierra Rockette Jacket M/WKolekcja odzieży marki Tierra jest podzielona na cztery grupy produktowe, w zależności od celu użytkownika:

Acent – z nartami, w uprzęży, z czekanem czy bez, głównym celem aktywności jest dotarcie na szczyt.

Descent
– można równie dobrze wejść lub wspiąć się, ale czy nie łatwiej jest po prostu wjechać na szczyt? Głównym celem aktywności jest to, co czeka potem – jazda w dół.

Pulse – odzież przeznaczona do aktywności mocno podnoszących tętno, takich jak: trail running, speed hiking, kolarstwo górskie, kajakarstwo górskie.

Life – techniczna odzież zewnętrzna przeznaczona do aktywnego użycia, może być jednak z powodzeniem noszona na co dzień w biurze.

Od września produkty marki Tierra będzie można znaleźć w trzech sklepach: Polar Sport Kraków, Alpin Sklep Warszawa i Skalnik Wrocław.Więcej informacji na stronach:

http://www.tierra-products.com
http://facebook.com/tierraproducts


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com