facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-17
 

Maraton Gorce - wrzesień z widokiem na Tatry

Amatorów biegów górskich biegających już w Gorcach nie trzeba zbytnio zachęcać do przybycia do Nowego Targu, a tych, którzy pierwszy raz stoją przed wyborem zawodów, może przekonają relacje  i galerie zdjęć z poprzednich edycji biegu.
Wszystkich, którzy mają ochotę zmierzyć  się z 40-kilometrową trasą biegu w Gorcach, serdecznie zapraszamy na ósmą już edycję, która odbędzie się w ostatni wakacyjny weekend, w sobotę 1 września. Jak co roku trasa rozpoczyna się w Krościenku nad Dunajcem i przebiega przez cały masyw Gorców, kończąc się na urokliwej polanie w granicach Nowego Targu.

fot. M. Strojny

Bieg z uwagi na przyjazny charakter trasy (głównie leśne ścieżki, brak dużych trudności technicznych) jest idealnym testem  dla tych, którzy chcą zmierzyć się z długim dystansem w górach po raz pierwszy. Zawody odbywają się bez względu na pogodę, więc istnieje jednak możliwość, że bieg przybierze formę ekstremalnego wyzwania w przypadku złej pogody ;) Ale w tym też jest wiele uroku… Do tej pory maraton odbywał się w dobrych warunkach, a impreza z losowaniem nagród przebiegała w swobodnej atmosferze.

fot. M. Strojny

Lista startowa tegorocznych zawodów ma limit 150 osób i została otwarta 1 czerwca. Zajętych jest już około 100 miejsc, więc dobrze się pospieszyć z zapisami. A warto, bo przy pomyślnych wiatrach z trasy widać jezioro Czorsztyńskie i cały majestat Tatr.

fot. M. Strojny


Potrzebne informacje znajdziecie na stronie www.maratongorce.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com