facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2023-06-30
 

Mammut rośnie w siłę – nowy sklep sieci debiutuje w Poznaniu

Popularna na całym świecie marka outdoorowa otworzyła swój pierwszy salon w Wielkopolsce. Nowy sklep jest już dziewiątym należącym do sieci w Polsce, a zarazem drugim, który działa w nowym koncepcie.

 

DEBIUT KULTOWEJ MARKI W POZNANIU


Uni-Sport, dystrybutor marki Mammut w Polsce, konsekwentnie inwestuje w rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Teraz do tego grona dołączył salon ulokowany na poznańskiej starówce przy ul. Paderewskiego 6, który liczy 155 metrów kw. powierzchni. Ten jest już dostępny dla kupujących.

 

Marka Mammut, obecna na 40 rynkach na całym w świecie, dynamicznie rozwija się także w Polsce. Nowa inwestycja w samym sercu Poznania, jednym z najprężniej rozwijających się miast w kraju, o niezwykle atrakcyjnym potencjale biznesowym i lokalizacji, była w naszych planach już od dawna. To naturalny krok do umocnienia pozycji lidera w branży outdoorowej, a także odpowiedź na potrzeby klientów z Wielkopolski, którzy od tej pory będą mieli dostęp do najwyższej jakości produktów tej międzynarodowej marki – komentuje Łukasz Napierała, dyrektor Sklepów Firmowych Mammut w firmie Uni-Sport.

 

W ofercie sklepu znajdzie się szeroki wybór m.in. odzieży, obuwia i akcesoriów, a także sprzętu wspinaczkowego, narciarskiego, snowboardowego, do ratownictwa lawinowego oraz prac wysokościowych. Jest to już dziewiąta placówka marki w Polsce, a także drugi sklep Mammuta w kraju, który funkcjonuje w nowym koncepcie handlowym.

 

Salon w Poznaniu działa zgodnie z najnowszymi standardami sieci Mammut, jest spójny z jej obecną identyfikacją wizualną, a także duchem marki. Zmodernizowane wnętrza, o większym metrażu i pełne niestandardowych rozwiązań, niosą wiele udogodnień dla klientów – mówi przedstawiciel Uni-Sport.

 

W czym odzwierciedla się nowy koncept? Podobnie, jak w innych sklepach zaadaptowanych do tego modelu, na kupujących czeka większa, bardziej komfortowa przestrzeń zakupowa oraz zmiany w jej aranżacji, m.in. czytelniejszy podział stref i aktywności oraz ekspozycja towaru w standardzie premium. Uwagę zwraca również wystrój – pełen nowoczesnych komponentów, a zarazem nawiązujący do alpejskich tradycji marki, w tym dedykowane meble.

 

W odświeżonej formule działa również placówka w krakowskiej Galerii Kazimierz, która pod koniec 2022 roku została rozbudowana i poddana gruntownemu remodelingowi. Aktualnie metamorfozę przechodzą także salony we Wrocławiu i Sosnowcu, które w nowym kształcie zaprezentują się kolejno pod koniec czerwca i lipca br.

 

 

DZIEWIEĆ SKLEPÓW W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI. KOLEJNE NA HORYZONCIE


Sklep w Poznaniu jest już dziewiątym w Polsce salonem firmowym szwajcarskiej marki, z czego sześć działa w galeriach handlowych i outletach (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Piaseczno), a dwa na ulicach handlowych (Katowice oraz Warszawa). Pełen asortyment dostępny jest także w sklepie online. Na tym nie koniec.

 

Ostatnie, a także najbliższe miesiące, to okres owocnych zmian. Otwieramy i modernizujemy kolejne placówki, poszerzyliśmy grono ambasadorów teamu Mammuta w Polsce o kolejne gwiazdy sportu, ale także rozwijamy nasze kanały e-commerce, inwestujemy w nowe magazyny i usprawniamy logistykę. Przed nami jeszcze wiele ekscytujących wyzwań, ale o tym wkrótce – informuje Łukasz Napierała.

 

 

***

 

O firmie Mammut Sports Group AG:

Mammut to założona w 1862 roku szwajcarska firma outdoorowa, która zapewnia wysokiej jakości produkty, poparte wieloletnim doświadczeniem, przeznaczone dla fanów sportów górskich na całym świecie. Ta wiodąca międzynarodowa marka premium od 160 lat jest synonimem bezpieczeństwa i pionierskich innowacji. Produkty Mammut łączą funkcjonalność i wydajność ze współczesnym designem. Dzięki połączeniu sprzętu, butów i odzieży Mammut jest jednym z najbardziej kompletnych dostawców na rynku outdoorowym. Mammut Sports Group AG działa w około 40 krajach i zatrudnia około 800 osób.

 

O dystrybutorze w Polsce:

Uni-Sport sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu sportowego i sprzętu do prac wysokościowych od 1996 roku. W ciągu wielu lat obecności na rynku outdoorowym firma stała się solidnym i sprawdzonym dostawcą wysokiej klasy odzieży turystycznej, narciarskiej, sprzętu wspinaczkowego, sprzętu snowboardowego, sprzętu do ratownictwa lawinowego (detektory lawinowe Barryvox, plecaki lawinowe), sprzętu do prac wysokościowych, kolekcji biegowej. Od początku działalności Uni-sport sp. z o.o.  jest związany ze szwajcarską firmą Mammut oraz czeską Singing Rock – dystrybucja lin statycznych, dynamicznych, sprzętu do wspinania, sprzętu i uprzęży do prac wysokościowych. Ostatnią marką, która dołączyła do oferty jest firma NITRO – oferująca deski, buty oraz wiązania snowboardowe. Dystrybutor prowadzi mi.in. sklep online mmtsklep.pl z pełną ofertą marki Mammut, jak również sieć sklepów firmowych Mammut – w Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, dwa w Katowicach oraz dwa outlety w Sosnowcu oraz Piasecznie.

 

Materiały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
2024-07-03
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Black Diamond przedstawia – Doubloons

Komentuj 0
Kinga
 
2024-06-19
GÓRY
 

Nie byłoby Haliny, gdyby nie Tatry

Komentuj 0
Kinga
 
2024-06-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Piętnasty Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już za Nami!

Komentuj 0
Kinga
 
2024-04-24
GÓRY
 

Ewoucja w zimowym sprzęcie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com