facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-06-05
 

Maluchy 12 m nad poziomem Ziemi

Szkoła Alpinizmu „W Pionie”, OSiR Ochota, Urząd Dzielnicy Ochota oraz Sportowa Akademia Różowego Królika zapraszają 7 czerwca b.r. na Zawody Wspinaczkowe dla Dzieci na ściance wspinaczkowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji na Ochocie.

Już w ten weekend, a dokładnie w sobotę, 7 czerwca od 15:00 czekamy na Was w OSiR Ochota na Nowowiejskiej. Zawody mają charakter imprezy rekreacyjnej. Drogi będą miały trudności na poziomie III i IV, więc każde dziecko może wystartować.


Będzie się działo: Rozgrzewka w rytmach muzyki, wspinanie, puchary dla zwycięzców i dyplomy dla uczestników, to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji.

Udział w wydarzeniu oraz w zawodach: BEZPŁATNY.


Obowiązujący strój: wygodne sportowe ubranie oraz obuwie.


Szczegółowe informacje znajdują się na Facebook’u.

Wspólna inicjatywa OSiR Ochota, W Pionie, Urzędu Dzielnicy Ochota oraz Sportowej Akademii Różowego Królika ma na celu popularyzację aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Sport, ruch to zdrowie, poszerzanie horyzontów, otwieranie się na nowe oraz nauka poprzez zabawę i działania grupowe. Wspinaczka poza aktywnością ruchową wymaga także logicznego myślenia, planowania następnego kroku. Oprócz ciała, dzieci będą miały okazję rozruszać szare komórki!

7 czerwca o godzinie 15.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na ściankę wspinaczkową Szkoły Alpinizmu „W Pionie” na Nowowiejską 37b w Warszawie.


Zapraszamy!

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com