facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-24
 

MacTronic Focus Eye - czołówka dla każdego

Wśród wielu niezbędnych elementów ekwipunku turystycznego (ale i domowego) jest jedno szczególnie ważne – dobra, uniwersalna lampa czołowa. Czołówka ma znaczenie nie tylko dla naszego komfortu czy bezpieczeństwa na szlaku, ale i wygody w sytuacjach, gdzie jednocześnie potrzebujemy wolnych rąk i źródła światła.
Czołówka przyda nam się o każdej porze roku – ale szczególnie jesienią i zimą, kiedy zaskakujący nas zmrok potrafi bardzo skutecznie utrudnić powrót do domu. Takie urządzenie sprawdzi się nie tylko podczas wędrówek, ale też w trakcie napraw domowych, jazdy na rowerze, wieczornych biegów czy choćby do czytania w łóżku bez przeszkadzania drugiej osobie.

MacTronic Focus Eye to bardzo mała i zadziwiająco lekka lampa (74 g), mocowana na głowie za pomocą jednego gumowego paska. Czołówka z rewolucyjnym focusem, pozwalającym na czterokrotną regulację skupienia światła białego, daje szerokie pole widzenia nawet w kompletnej ciemności. Zmieści się w każdej kieszeni, plecaku czy szufladzie.

Najważniejszym atutem Focus Eye jest główna dioda 0,5W NICHIA LED o mocy 26 lumenów oraz regulowana soczewka, dzięki której można dostosować strumień światła do aktualnych potrzeb. Latarka ma trzy tryby świecenia diody białej: dwa ciągłe i jeden pulsacyjny. Dodatkowo została wyposażona w zieloną i czerwoną diodę (przytrzymanie włącznika przez 3 sekundy powoduje wysyłanie czerwonego sygnału SOS).

 

MacTronic Focus Eye jest wstrząsoodporna i wodoodporna. Niezależnie od tego czy mamy w planach chłonąć wieczorem lektury, zamierzamy skręcać meble, czy wybieramy się na dłuższy spacer, Focus Eye to mała i lekka czołówka, którą można zawsze zabrać ze sobą do łóżka i na wycieczkę.

Cena modelu to ok. 70 zł.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com