facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-06-03
 

Lampa kempingowa Mactronic LT-400L

Polski producent sprzętu oświetleniowego Mactronic wprowadził do oferty nową lampę kempingową – model LT-400L z serii Adventure Line.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego panelu LED (zapewniającego jednolite światło o jasności 300 lumenów) i funkcji klasycznej latarki kierunkowej, urządzenie doskonale sprawdzi się nie tylko w czasie wyjazdu pod namiot, czy na ryby, ale również w domu, np. w czasie awarii energetycznej.

Lampę Mactronic LT-400L wyróżnia solidna, przemyślana konstrukcja, pozwalająca na używanie urządzenia na kilka sposobów. Możemy ją wykorzystać jako tradycyjne, stacjonarne źródła światła - np. do oświetlenia wnętrza namiotu lub dowolnego pomieszczenia. Co ważne, można to zrobić na dwa sposoby - stawiając lampę na jej stabilnej podstawie lub wieszając (np. u sufitu) za pomocą specjalnego haka.

 Ale to nie wszystko – dzięki wbudowanej w górną część obudowy dodatkowej diodzie, lampy możemy użyć również jako klasycznej, ręcznej latarki, którą możemy precyzyjnie oświetlić pożądany obszar. Taki zestaw funkcji sprawia, że nowa lampa Mactronic doskonale sprawdzi się jako element ekwipunku każdego turysty – choć warto ją mieć również w domu, na wypadek np. awarii energetycznej czy klęski żywiołowej.

Nabywca modelu LT-400L ma do wyboru 3 podstawowe tryby pracy – światło o mocy 100%, 17% oraz pulsację.

W trybie 100% lampa może pracować nieprzerwanie do 25 godzin, zaś w trybie pulsacyjnym czas pracy wynosi nawet 300 godzin (czyli ponad 12 dni). Zasilanie zapewniają 3 baterie typu D; Urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne – bez uszczerbku powinno znieść upadek z wysokości 1 m.
Ceną lampy Mactronic LT-400L ustalono na ok. 180 zł.

***

Od lutego 2014 roku markę i produkty Mactronic reprezentuje nowe logo. Modernizacja wizerunku to wynik zmian, jakie zaszły w naszej firmie w ciągu kilku ostatnich lat oraz ważny element strategii na lata 2014 - 2017. Nowe logo odzwierciedla dynamiczną naturę użytkowników produktów Mactronic, jest symbolem „wyzwania”, które podejmują klienci firmy, decydując się na specyficzną pracę oraz sportową i hobbystyczną aktywność. W porównaniu z dotychczasowym logotypem zmianie uległ sygnet firmowy. Charakterystyczne „M” z daszkiem przekształciło się w trójkątny znak, układający się z jednej strony w snop światła, a z drugiej w szczyt górski. Geneza koncepcji nowego logo Mactronic jest przestawiona w wideo, udostępnionym na

https://www.facebook.com/Mactronic

lub pod adresem  vimeo.com/86875446

 

 Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com