facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-10-15
 

Kurs na Sędziego Międzynarodowego ISMF

W dniach 11 - 15 grudnia 2014 roku w Chamonix we Francji odbędzie się Kurs na Sędziego Międzynarodowego ISMF. Kurs obejmuje zagadnienia teoretyczne, zajęcia praktyczne, test sprawności w terenie oraz sędziowanie zawodów. Koszt kursu wynosi 800 euro i zawiera szkolenie, noclegi z pełnym wyżywieniem, skipass, materiały szkoleniowe. Dojazd do Chamonix we własnym zakresie.

Po zaliczeniu kursu i zdanym egzaminie, uzyskuje się uprawnienia Sędziego Międzynarodowego i tym samym możliwość sędziowania zawodów najwyższej rangi ISMF.

 

W kursie mogą uczestniczyć nie tylko osoby posiadające uprawnienia sędziego krajowego ale również wszyscy, którzy swobodnie poruszają się na nartach skiturowych i wykazują dobrą kondycję fizyczną oraz wiedzę dotyczącą narciarstwa wysokogórskiego. ISMF do udziału w kursie szczególnie zachęca kobiety (możliwe zniżki na uczestnictwo w szkoleniu). KNW nie ma możliwości dofinansowania udziału w kursie.

 

Termin zgłaszania chęci uczestnictwa w szkoleniu upływa 16 listopada 2014. Szczegółowych informacji na temat kursu udziela w imieniu KNW i ISMF Magda Zbrzeska, kontakt: magda.zbrzeska@pza.org.pl


źródło: PZA

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com