facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-01-29
 

Krakowski Mityng Drytoolowy - TryTool 2015 coraz bliżej!

Tegoroczny TryTool coraz bliżej - to już za niecałe dwa tygodnie. Będziemy czekać na Was 7 lutego od 8.30 tam, gdzie w zeszłym roku - na krakowskim Zakrzówku, na prawo od Baby Jagi.

Dla ułatwienia - mapka dojścia do biura imprezy.

 

Dziś ruszają zapisy na zawody oraz warsztaty.  
 

Zawody:

W tym roku dla uczestników zawodów przygotowaliśmy nowe drogi. Dla zwycięzców przewidujemy nagrodę specjalną w postaci możliwości pierwszego przejścia i nazwania nowej, całkiem trudnej linii specjalnej.

 

Formuła zawodów ma charakter towarzyski i głównym założeniem jest umożliwienie startu osobom początkującym, jak i tym bardziej doświadczonym.

 

Zawody będą odbywać się na sektorze drytoolowym Zakrzówka, na którym przygotowaliśmy trzy nowe drogi pod tegoroczne zawody. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie zawodów.

 

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane startem w zawodach do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

Każdy zawodnik otrzyma mailowe potwierdzenie zgłoszenia oraz dalsze instrukcje.      


Płatności za zawody należy dokonać przelewem najpóźniej w dniu 05.02.2014 (czwartek). W przypadku dokonania płatności po terminie prosimy o dostarczenie do biura zawodów potwierdzenia przelewu.

 

Opłata startowa wynosi 20zł od osoby, czyli 40zł za zespół. Członkowie KW Kraków z opłaconymi składkami za rok 2015 są zwolnieni z opłaty.  

 

Klub Wysokogórski Kraków

31-152 Kraków, ul. Pędzichów 11/10A

Bank Millenium 77 1160 2202 0000 0000 3523 6899

Tytułem: "TryTool 2015 - Imię i nazwisko uczestnika 1, imię i nazwisko uczestnika 2”

 

 

Warsztaty: 

W tym roku dla osób zaczynających dopiero swoja przygodę ze wspinaniem zimowym przygotowaliśmy zestaw wykładów i pokazów jednych z najlepszych polskich wspinaczy: Janka Kuczery (instruktor IWW PZA, KW Kraków) oraz Michała Króla (przewodnik IVBV)
 

Dla początkujących przygotowaliśmy warsztaty z podstaw wspinania zimowego (wykład + pokaz) i  lodowego (blok lodowy).

 

Dla osób zaznajomionych już ze wspinaczką zimową przewidziane zostały warsztaty z technik drytoolowych oraz porady dotyczące wspinania w górach zimą dla średnio-zaawansowanych.

 

Jako, że bezpieczeństwo przede wszystkim, tematyka warsztatów poruszy także podstawy lawinoznawstwa (Tomek Pawłowski, KW Kraków), bezpiecznego poruszania się w terenie górskim zimą i zasad udzielania pierwszej pomocy (GOPR).

 

ABC zimowe:

Jak na każdym Trytoolu w trakcie trwania całej imprezy będzie można się wspiąć się pod okiem instruktorów na prostych drogach w sektorze ABC. Brak odpowiedniego sprzętu nie jest żadną przeszkodą - firma AMC zaopatrzy imprezę w niezbędny sprzęt marki Petzl do zimowego wspinania (raki, czekany, uprzęże i kaski).

 

Dodatkowo, dzięki współpracy z AKPT Kraków przez cały czas trwania imprezy będzie możliwość przejechania się tyrolką. Mityng zakończy się losowaniem upominków wśród wszystkich uczestników i wieczornym ogniskiem.  

 

Zapisy:

Jak co roku aby wziąć udział w imprezie prosimy wypełnić formularz oraz zaakceptować regulamin.

 

Pomoże nam to oszacować ilość chętnych na poszczególne atrakcje i właściwie ułożyć program imprezy.

 

Dla Tych którzy nie brali jeszcze udziału w żadnym TryToolu zapraszamy do obejrzenie filmu z TryToola 2013oraz krótkiego filmiku z przygotowań do TryToola 2015.

 

Masz pytania, coś jest niejasne? Pisz na trytool@kw.krakow.pl.

 

W przyszłym tygodniu będzie dostępny szczegółowy program imprezy, oraz wszystkie niezbędne potrzebne do uczestnictwa w imprezie.

 

Do zobaczenia 7 lutego 2015 na krakowskim Zakrzówku!!


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com