facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-02-17
 

Konkursowy tydzień z filtrami Hoya

Oficjalny dystrybutor marki Hoya w Polsce przygotował specjalną akcję promocyjną. Już od 17 lutego na oficjalnym profilu Tokina Polska oraz profilach partnerów, codziennie w samo południe publikowane będzie jedno zadanie fotograficzne.

Jeśli fotografia jest dla Was dobrą zabawą, lubicie kreować i dopracowywać zdjęcia już na etapie wyzwalania migawki aparatu albo szukacie wciąż nowych pomysłów na kreatywne obrazy, "Tydzień z filtrami fotograficznymi Hoya" jest dla Was!Oficjalny dystrybutor marki Hoya w Polsce przygotował specjalną akcję promocyjną. Już od 17 lutego na oficjalnym profilu Tokina Polska oraz profilach partnerów, codziennie w samo południe publikowane będzie jedno zadanie fotograficzne. Liczy się pomysł i dobra zabawa. Najlepsze pomysły zostaną nagrodzone wysokiej jakości filtrami fotograficznymi marki Hoya.

W dobie fotografii cyfrowej, kiedy proces tworzenia obrazu coraz częściej i intensywniej wspierany jest jego obróbką w programach graficznych, powstają poważne wątpliwości, czy efektem końcowym jest zdjęcie, czy może ilustracja powstała na bazie fotografii.

Zapytacie: „Ale naprawdę filtry?". Otóż tak! Nadchodzi czas na zmiany. Wraca moda na wykorzystywanie tradycyjnych filtrów fotograficznych. Trudno przecenić efekt, jaki można uzyskać już w momencie komponowania sceny. Dzięki filtrom efekty mogą być równie spektakularne jak te powstałe w wyniku żmudnej obróbki komputerowej, ale osiągalne dużo szybciej i łatwiej. A sama praca z pewnością przyniesie więcej satysfakcji i wrażeń.

Już teraz dystrybutor marki Hoya zaprasza do szukania inspiracji w specjalnie przygotowanym materiale filmowym: http://youtu.be/xSVf-yqFOVs. Wesprze on kreatywne zapędy każdego – niebojącego się podjąć wyzwania – fotografa.

Wypatrujcie od poniedziałku 17 lutego kolejnych konkurencji na oficjalnym profilu Tokina Polska codziennie, punktualnie o godzinie 12. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy.


Więcej informacji:
www.facebook.pl/tokinapolska

www.tokinalens.plGoryonline
 
2018-11-07
HYDEPARK
 

Nowe „Tatry”. Góry, wolność i niepodległość

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-19
HYDEPARK
 

Film „No Trace Tatra” na jesiennych festiwalach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-10-16
HYDEPARK
 

Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com