facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-06-16
 

Konkurs Teva #OriginalSummer

Przeżywaj chwile najlepiej, jak możesz, rób zdjęcia i dziel się nimi, a każdego tygodnia szukaj siebie wśród zwycięzców na originalsummer.teva-eu.com.

Teva już po raz drugi przywołuje wakacje i ogłasza kolejną edycję konkursu #OriginalSummer, który daje możliwość wygrania niezapomnianej podróży do USA ! Chcesz wziąć w nim udział? Nie ma nic prostszego! Przywołaj wakacyjne wspomnienie, odszukaj swoje ulubione zdjęcie i podziel się z nim na Instagramie z hashtag'iem #OriginalSummer. Najbardziej oryginalne foty każdego tygodnia nagradzane będą sandałami z serii Originals, a zwycięzca wyruszy na przygodę życia do Stanów Zjednoczonych, gdzie 30 lat temu rozpoczęła się historia Tevy.

 

 

Lato należy do odważnych i głodnych wrażeń, należy do Ciebie!

 

Klikaj i działaj!

originalsummer.teva-eu.com
Instagram: @tevaeurope
#OriginalSummer

 

 

O marce
Początki marki Teva® sięgają 1984 roku, kiedy to przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie stworzył pierwszy na świecie sandał sportowy z systemem pasków i tym samym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. To, co wyróżniało te sandały, to ich dostosowanie do każdego typu otoczenia - mogły być używane w wodzie, jak i w „suchym” środowisku. Jest to cecha, która wciąż charakteryzuje wiele produktów tej marki. Z czasem Teva® rozszerzyła gamę swojego asortymentu o buty sportowe i casualowe. Do dziś firma kontynuuje swą misję i tworzy wyjątkowe obuwie dla aktywnych poszukiwaczy nowych wrażeń. Wszystkie modele łączą w sobie komfort, funkcjonalizm i niebanalne wzornictwo. Strona dystrybutora na polskim rynku: www.ravenoutdoor.com.

Dostępność sandałów marki Teva w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com