facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-06-16
 

Konkurs Teva #OriginalSummer

Przeżywaj chwile najlepiej, jak możesz, rób zdjęcia i dziel się nimi, a każdego tygodnia szukaj siebie wśród zwycięzców na originalsummer.teva-eu.com.

Teva już po raz drugi przywołuje wakacje i ogłasza kolejną edycję konkursu #OriginalSummer, który daje możliwość wygrania niezapomnianej podróży do USA ! Chcesz wziąć w nim udział? Nie ma nic prostszego! Przywołaj wakacyjne wspomnienie, odszukaj swoje ulubione zdjęcie i podziel się z nim na Instagramie z hashtag'iem #OriginalSummer. Najbardziej oryginalne foty każdego tygodnia nagradzane będą sandałami z serii Originals, a zwycięzca wyruszy na przygodę życia do Stanów Zjednoczonych, gdzie 30 lat temu rozpoczęła się historia Tevy.

 

 

Lato należy do odważnych i głodnych wrażeń, należy do Ciebie!

 

Klikaj i działaj!

originalsummer.teva-eu.com
Instagram: @tevaeurope
#OriginalSummer

 

 

O marce
Początki marki Teva® sięgają 1984 roku, kiedy to przewodnik spływów kajakowych po Wielkim Kanionie stworzył pierwszy na świecie sandał sportowy z systemem pasków i tym samym zrewolucjonizował przemysł obuwniczy. To, co wyróżniało te sandały, to ich dostosowanie do każdego typu otoczenia - mogły być używane w wodzie, jak i w „suchym” środowisku. Jest to cecha, która wciąż charakteryzuje wiele produktów tej marki. Z czasem Teva® rozszerzyła gamę swojego asortymentu o buty sportowe i casualowe. Do dziś firma kontynuuje swą misję i tworzy wyjątkowe obuwie dla aktywnych poszukiwaczy nowych wrażeń. Wszystkie modele łączą w sobie komfort, funkcjonalizm i niebanalne wzornictwo. Strona dystrybutora na polskim rynku: www.ravenoutdoor.com.

Dostępność sandałów marki Teva w sklepach internetowych można sprawdzić na www.Ceneria.pl.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com