facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-04-17
 

Kompaktowe zestawy statywowe Triopo z serii Traveller

Marka Triopo wprowadza na rynek nowe zestawy statywowe G130 i M130 - modele przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, poszukujących ultralekkich, ale stabilnych i solidnych statywów fotograficznych. Obydwa modele statywów należą do grupy Traveller. Idealnie sprawdzą się podczas podróży.

Marka Triopo wprowadza na rynek nowe zestawy statywowe G130 i M130. Prezentowane modele przeznaczone są dla szerokiego grona użytkowników, poszukujących ultralekkich, ale stabilnych i solidnych statywów fotograficznych.

Zestawy G130 i M130 oparte są na ultralekkich i najmniejszych modelach statywów fotograficznych marki Triopo. Najbardziej zaawansowana wersja G130 wykonana została z włókna węglowego nowej generacji - lekkiego i bardzo wytrzymałego materiału dobrze tłumiącego drgania pochodzące od aparatu i podłoża. Triopo M130 jest nieco cięższą i mniej zaawansowaną technologicznie wersją G130 wykonaną ze stopu aluminiowo-magnezowego. Pozwoliło to na obniżenie ceny przy zachowaniu tych samych funkcjonalności.Obydwa modele statywów należą do grupy Traveller. Oznacza to, że ich nogi można odwrócić o 180 stopni i tym sposobem zredukować rozmiary statywu na czas transportu. Rozstaw nóg może być ustawiony w zakresach 30, 45 oraz 83 stopnie. Ich wysokość regulowana jest za pomocą zakręcanych zacisków wyposażonych w uszczelnienia chroniące przed piaskiem i pyłem w trudnych warunkach plenerowych. Statywy mają wysuwaną kolumnę centralną. Na jej końcu znajduje się uchwyt pozwalający na zamocowanie obciążnika zwiększającego stabilność statywu. Statywy dostępne są w zestawie z głowicą kulową KK-0S, przystosowaną do współpracy z kompaktowymi aparatami systemowymi oraz z lekkimi lustrzankami.

Cechy głowicy:
- mocowanie statywowe 3/8",
- dwa pokrętła blokady,
- panoramiczna podstawa ze skalą obrotu,
- uchwyt szybkozłączki typu Arca-Swiss,
- podwójna poziomnica (libella),
- szybkozłączka rozmiaru 39x50 mm z blokadą wysunięcia.
Statywy Triopo G130 i M130 mimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji wyróżniają się nowoczesnym, estetycznym wyglądem, solidną i wytrzymałą budową i łatwością w obsłudze.

Nowa identyfikacja wizualna marki Triopo
Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modeli statywów uległa zmianie identyfikacja wizualna marki. Dotychczasowy logotyp Triopo został odświeżony. Na premierę czeka także nowa strona internetowa.Marka Triopo
Triopo to producent statywów fotograficznych, monopodów i głowic, przeznaczonych dla bardziej zaawansowanych entuzjastów oraz zawodowych fotografów. Dobra jakość i niezawodność w połączeniu z przystępną ceną produktów znajduje uznanie również wśród amatorów, zaczynających przygodę z fotografią. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym produkty Triopo zyskały miano nowoczesnych i precyzyjnych narzędzi w pracy fotografa.

Gwarancja
Wszystkie produkty Triopo objęte są 24-miesięczna gwarancją.

Cena
Sugerowana cena detaliczna zestawów:
M130 + KK-0S – 239 zł z VAT,
G130 + KK-0S – 425 zł z VAT.

Więcej informacji: info@next77.pl

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com