facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-28
 

Kolekcja rękawiczek Camp na nowy sezon

Jest już w Polsce dostępna kolekcja najnowszych rękawiczek Campa.
Polecamy następujące modele:

G - TECH DRY


Stworzone do skialpinizmu, alpinizmu, skitouringu oraz na narty. G Tech Dry są wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę Hipora®, mają wzmocnienia na dłoni, na kciuku i palcu wskazującym. Technologia Grip`R dba o pewniejszych chwyt, absorbująca tkanina na kciuku zapewni komfort. Dzięki neoprenowej opasce rękawice można szybko i precyzyjnie dopasować. Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.


Cena detaliczna 289 zł.


G - HOT DRY LADY


Damskie rękawice przeznaczone do skialpinizmu, alpinizmu, skitouringu oraz na narty. G - Hot Dry Lady są wyposażone w wodoodporną i oddychającą membranę Hipora®, mają wzmocnienia na dłoni, na kciuku i palcu wskazującym. Technologia Grip`R dba o pewniejszych chwyt, absorbująca tkanina na kciuku zapewni komfort. Dzięki neoprenowej opasce rękawice można szybko i precyzyjnie dopasować. Rękawiczki wyposażone są w zakładane na nadgarstek gumki zabezpieczające przed upuszczeniem ich w czasie zdejmowania. Na palcu środkowym naszyta jest tasiemka do odwieszenia rękawiczek na uprzęży.


Cena detaliczna 349 zł.


DRYMIT`N


Wodo- i śniegodporne, membranowe łapawice z klejonymi szwami.  Pomocne w sytuacji, gdy utrzymanie ciepła ma niebagatelne znaczenie. Powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego plecaka, tym bardziej w trakcie  zimowych wypadów. Drymit`ns odgrywają zasadniczą rolę w utrzymaniu bazowych rękawic suchych i ciepłych, dzięki konstrukcji jak i specjalnemu krojowi, który pozwala łączyć je z innymi rękawicami. Klejone szwy i wodoodporna membrana. W komplecie worek (bardzo niewielkie po spakowaniu). Twoje ręce będą Ci wdzięczne!


Cena detaliczna 189 zł.

Więcej na: NAMASTE S.C.


Źródło:
www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com