facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-09-13
 

Kolekcja olimpijska Dare 2b w sklepach

Z olimpiady w Brazylii słowacka reprezentacja wróciła z dwoma złotymi oraz dwoma srebrnymi medalami. Z takimi osiągnięciami uplasowała się na 37. pozycji w klasyfikacji medalowej tuż przed Gruzją, Azerbejdżanem i Białorusią. Pobiła natomiast wiele innych państw, jeśli chodzi o stroje, w jakich sportowcy ze Słowacji wystąpili na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

Złoto dla Słowacji wywalczył chodziarz Matej Tóth, który jako pierwszy do mety dotarł po pokonaniu 50 km, oraz kajakowa dwójka rodzinna w składzie Ladislav Škantár i Peter Škantár, specjalizująca się w górskim slalomie wodnym. Kajakarstwo górskie upodobał sobie również Matej Beňuš, który po Rio może nazywać siebie wicemistrzem olimpijskim – w pojedynkę. Ze srebrnego medalu cieszyła się także czteroosobowa osada kajakarska w składzie: Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka, która ukończyła na drugiej pozycji wyścig na dystansie 1000 m.

 

Ladislav Škantár i Peter Škantár

 

 

Matej Tóth

 

 

Matej Beňuš

 

 

Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor LinkaZarówno zdobywcy medali, jak i cała ekipa olimpijska Słowaków, w Rio występowali w specjalnie przygotowanej na olimpiadę kolekcji odzieży marki Dare 2b. Te przyciągające wzrok stroje chwalone były przez dziennikarzy i inne ekipy za najpiękniejszy projekt, kolorystykę, dopasowanie i ogólne wrażenie. Szczególne świetnie prezentowały się na sportowcach stawających na podium.

Dare 2b to brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników różnych dyscyplin sportu. Jej początki sięgają 2000 roku. W kolekcji znajdują się produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę. Odzież powstaje przy ścisłej współpracy ze sportowcami, dzięki którym jest ciągle udoskonalana. Team Dare 2b testujący produkty marki Dare 2b tworzą utytułowani zawodnicy w takich dyscyplinach, jak: kolarstwo, bieganie, chód sportowy, hokej czy wioślarstwo. Na olimpiadzie w 2016 roku w Rio sprawdzili je słowaccy olimpijczycy.

 Kolekcja olimpijska Rio 2016 dostępna jest w sklepie internetowym www.sklep-dare2b.pl oraz w sklepach stacjonarnych.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com