facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-20
 

Klättermusen w Polsce

Firma ROBINSON EUROPE S.A. zgodnie z zaplanowaną długofalową strategią marketingową ma przyjemność poinformować, że uznana i wielokrotnie nagradzana na arenie międzynarodowej, skandynawska marka Klättermusen poszerzyła portfolio firmy.
Klättermusen to marka, która tworzy innowacyjny sprzęt i odzież skierowaną do klientów o wysokich wymaganiach dotyczących wytrzymałości, funkcjonalności i niezawodności. Priorytetem dla firmy jest ochrona środowiska. Nie ma czegoś takiego jak ubrania całkowicie przyjazne dla środowiska, ale ubiór, który wytrzyma dwa razy dłużej niż inne, ma o połowę mniejszy wpływ na środowisko.  Hasło reklamowe firmy w 100% obrazuje sposób tworzenia produktów: „Maksimum bezpieczeństwa dla ciebie, minimalny wpływ na środowisko”.

Firma podąża własną ścieżką w projektowaniu, użytych materiałach i technologii.  Styl ten nie jest napędzany przez główne tendencje projektowe, które obecnie są tak powszechne u większości firm na rynku, a które sprawiają, że coraz trudniej odróżnić poszczególne produkty różnych marek. Produkty Klättermusen są unikalne, łatwe do zidentyfikowania.

Wszystkie oferowane produkty są na swój sposób innowacyjne, czy to pod kątem użytych tkanin czy unikalnej funkcjonalności. Klättermusen używa również materiałów pochodzenia wtórnego, przyjaznych dla środowiska, które zanim trafia do produkcji muszą być skrupulatnie sprawdzone pod kątem wpływu na środowisko. Zgodnie z duchem recyclingu większość produktów po zakończeniu swojego czasu użytkowania, klient może zwrócić, za co otrzyma stosowany dla każdego produktu zwrot pieniędzy.Firma została założona przez Petera Askulv w 1984 roku. Klättermusen na dzień dzisiejszy  sprzedaje swoje produkty do 19 krajów na świecie. Główna siedziba znajduje się w Szwecji w mieście Åre, a największymi rynkami są Szwecja, Niemcy, Norwegia, Japonia i Korea.

Klättermusen otrzymał szesnaście międzynarodowych nagród projektowych w okresie ostatnich 5 lat.

Więcej na: www.klattermusen.se
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com