facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-06-25
 

Kit Via Ferrata od Petzla w promocyjnej cenie

Profesjonalny zestaw sprzętu służącego do bezpiecznego poruszania się po szlakach typu Via Ferrata. Zestaw składa się z bezpiecznej i wygodnej lonży z absorberem rozrywanym SCORPIO VERTIGO, wygodnej szeroko regulowanej uprzęży PANDION oraz nowej wersji znanego i cenionego kasku wspinaczkowego ELIOS.
Teraz w sklepie Alpamayo zestaw Via Ferrata Petzl w cenie 469 zł (zamiast 599 zł)  >>

Lonża Scorpio Vertigo

Model ten gwarantuje udaną, przyjemną wspinaczkę na via ferracie. Ramiona z elastycznej taśmy rurowej nie przeszkadzają w przemieszczaniu się. Absorber umieszczony w futerale z zamkiem błyskawicznym jest chroniony przed zużyciem, a jego stan łatwy do sprawdzenia. Trzecie ramię lonży, krótsze od dwóch pozostałych, pozwala użytkownikowi na wpinanie się "na krótko" (dla odpoczynku) oraz na poruszanie się po poziomych i ukośnych poręczach z linki stalowej. Lonżę wpina się do uprzęży pętlą z taśmy za pomocą węzła "główki  skowronka" - proste i optymalizujące wytrzymałość połączenie. Dostępna  z karabinkami VERTIGO WL.

Uprząż PANDION


Zwarta, niewielka, ale w pełni regulowana, idealna wszędzie tam, gdzie liczy się waga bagażu (dalekie wędrówki, turystyka kwalifikowana, ski-alpinizm). Lekka i wygodna. Łatwe wiązanie się do liny, ucho z Dyneemy zapewnia dużą odporność na zużycie.

Kask ELIOS


Kask ELIOS jest trwały i zapewnia skuteczną ochronę przed uderzeniami dzięki skorupie z ABS i wkładce z pianki polistyrenowej. Jest całkowicie regulowany i dostosowuje się do wszystkich kształtów głowy. Przesuwane otwory wentylacyjne pozwalają użytkownikowi otworzyć lub zamknąć je w zależności od warunków. Jest bardzo wszechstronny i idealnie nadaje się do wspinaczki, alpinizmu, speleologii, via ferrat, canyoningu, itp.


Więcej informacji na stronie sklepu Alpamayo


Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-10
BIZNES
 

Adam Bielecki - ambasador La Sportiva

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIZNES
 

Mistrzyni świata w speed climbingu ambasadorką Mammuta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com