facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-09
 

KIELCE SPORT-LATO tym razem jesienią

Wystawcy targów SPORT Lato będą mogli zaprezentować swoje produkty podczas specjalnego SALONU przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO od 2 do 4 października – zdecydował zarząd Targów Kielce.
Druga połowa lipca – szczyt sezonu urlopowego w Polsce jest terminem, w którym zainteresowanie odbiorców kontraktacjami jest o wiele niższe niż pod koniec sierpnia. Dlatego kolejna letnia edycja wystawy w 2013 roku wraca do terminu, który z powodzeniem funkcjonował od wielu lat.

- Kierując się sugestiami wystawców zmieniliśmy termin i zaplanowaliśmy Targi Kielce Sport Lato nie jak dotychczas w drugiej połowie sierpnia, a pod koniec lipca – wyjaśnia dyrektor projektu, Grzegorz Figarski – Rynek zweryfikował jednak taką decyzję i w interesie wystawców postanowiliśmy o przywróceniu pierwotnego terminu w przyszłorocznej edycji. Natomiast jeszcze w tym roku firmy branży sportowej i outdoorowej będą mogły zaprezentować swoje produkty podczas SALONU KIELCE SPORT-LATO przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE EXPO od 2 do 4 października. Zmianie nie ulegnie odbywająca się równolegle do targów lipcowych MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA FITNESS- FITSTYLE SUMMMER 2012 (27-28 lipca), na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

KIELCE SPORT-LATO jest największą imprezą branży sportowej i outdoorowej w Polsce. Na wystawie prezentowane są produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejsza odzież sportowa. Targi sportowe rokrocznie wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko wystawców, ale także zwiedzających. W XXIV Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wzięło ponad 100 wystawców z Litwy, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Austrii i Polski.

Rokrocznie odwiedza je ponad 5 tys. zwiedzających.

Źródło: targikielce.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com