facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-09
 

KIELCE SPORT-LATO tym razem jesienią

Wystawcy targów SPORT Lato będą mogli zaprezentować swoje produkty podczas specjalnego SALONU przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO od 2 do 4 października – zdecydował zarząd Targów Kielce.
Druga połowa lipca – szczyt sezonu urlopowego w Polsce jest terminem, w którym zainteresowanie odbiorców kontraktacjami jest o wiele niższe niż pod koniec sierpnia. Dlatego kolejna letnia edycja wystawy w 2013 roku wraca do terminu, który z powodzeniem funkcjonował od wielu lat.

- Kierując się sugestiami wystawców zmieniliśmy termin i zaplanowaliśmy Targi Kielce Sport Lato nie jak dotychczas w drugiej połowie sierpnia, a pod koniec lipca – wyjaśnia dyrektor projektu, Grzegorz Figarski – Rynek zweryfikował jednak taką decyzję i w interesie wystawców postanowiliśmy o przywróceniu pierwotnego terminu w przyszłorocznej edycji. Natomiast jeszcze w tym roku firmy branży sportowej i outdoorowej będą mogły zaprezentować swoje produkty podczas SALONU KIELCE SPORT-LATO przy III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE EXPO od 2 do 4 października. Zmianie nie ulegnie odbywająca się równolegle do targów lipcowych MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA FITNESS- FITSTYLE SUMMMER 2012 (27-28 lipca), na którą już dziś serdecznie zapraszamy.

KIELCE SPORT-LATO jest największą imprezą branży sportowej i outdoorowej w Polsce. Na wystawie prezentowane są produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejsza odzież sportowa. Targi sportowe rokrocznie wzbudzają ogromne zainteresowanie nie tylko wystawców, ale także zwiedzających. W XXIV Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wzięło ponad 100 wystawców z Litwy, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Austrii i Polski.

Rokrocznie odwiedza je ponad 5 tys. zwiedzających.

Źródło: targikielce.plWięcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com