facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-07-17
 

KEEN – nie tylko na górskie wycieczki

KEEN – niezawodne buty nie tylko na górskie wycieczki

 

W trakcie wędrówki po górskim szlaku liczy się wiele rzeczy: piękne widoki, czyste powietrze, przygoda, towarzystwo. A buty? Najlepsze są takie, o których istnieniu wówczas w ogóle nie pamiętamy. Takie, o których nie myślimy podczas wchodzenia po kamienistym terenie. Takie, które nie przemakają i w których nie ślizgamy się schodząc ze stromego zbocza. Wreszcie takie, które zdejmujemy po całodziennej wędrówce, a nasze stopy czują się wypoczęte jak kilkanaście godzin wcześniej, przed wyjściem. 


Jak dobrać buty, by na trasie były naszym najlepszym przyjacielem, a nie wrogiem, którego chcemy się jak najszybciej pozbyć? Odpowiedź na to pytanie od lat zgłębiają eksperci marki KEEN, którzy co sezon przygotowują obuwie mające sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dla amatorów i amatorek stromych górskich ścieżek lub innych szczególnie trudnych terenów powstają takie modele jak Wichita. Ich wytrzymała i odporna na ścieranie siateczka wierzchnia nie przepuszcza kurzu i zabrudzeń jednocześnie wspomagając wentylację stopy. Bieżnik podeszwy zapewnia maksymalną przyczepność nawet w najcięższych warunkach, a specjalna anatomicznie wyprofilowana wkładka gwarantuje komfort stóp przez cały dzień.  


Do wycieczek po lesie i łagodnym terenie przygotowują ultralekkie modele outdorowe, tak jak Madison Low CNX i Marshall. To buty trekkingowe nowej generacji. Prosta linia, niski profil i niewielka waga nadają im niebanalny wygląd oraz uniwersalność użytkowania na wysokim poziomie. Wielokierunkowa rzeźba bieżnika dodaje butom Madison stabilności i przyczepności na różnych powierzchniach. Wykonana z pianki poliuretanowej podeszwa środkowa nadaje krokom sprężystości oraz niweluje uczucie zmęczenia nawet po długim użytkowaniu. Oddychające, lekkie, szybkie i niezawodne, buty marki KEEN posiadają wysokiej jakości wkładkę PU i wzmocnioną cholewkę. Ta wszechstronność sprawia, że można w nich także uprawiać inne rodzaje aktywności, takie jak nordic walking, jazdę na rowerze, czy nawet chodzenie po mieście.


A co, kiedy potrzebujemy sandałów? Marka KEEN proponuje w tym sezonie odświeżony, kultowy model chroniący palce stóp – Newport. Przeznaczony jest zarówno do miejskich spacerów, jak również rekreacyjnych wycieczek po górach, a nawet bagnach i mokradłach. Taki sandał zabezpiecza stopę przed urazami, jest bardzo wygodny, funkcjonalny oraz oryginalny i… modny. Ta kategoria butów została opracowana przez KEEN wiele lat temu, zdobyła niezwykłą popularność i do dziś wzorują się na niej również inni producenci.


Niezawodność butów KEEN najlepiej przetestować osobiście. W tym celu wystarczy odwiedzić jeden z ponad stu sklepów partnerskich na terenie całej Polski. Ich pełna lista, wraz z wygodną wyszukiwarką znajduje się na oficjalnej stronie marki: http://www.keen.pl. Więcej informacji należy szukać również na facebooku: https://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/171715162854015

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2016-12-26
GÓRY
 

Lawiny w polskich górach

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-30
FOTO-VIDEO
 

Zjazd wschodnią Matterhornu FILM

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
Redakcja
 
2016-01-21
GÓRY
 

Nowe GÓRY (247) już w sprzedaży!

Komentuj 0
Agnieszka Szymaszek
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com