facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-09-27
 

Każdy ma swój Everest - spotkanie z Krzysztofem Wielickim

Gotramping Klub Podróżników zaprasza 13 października do Sokoła w Nowym Sączu na spotkanie z Krzysztofem Wielickim.
Wybitny himalaista opowie o swojej drodze do korony Himalajów. Zaprezentuje slajdy przekrojowo traktujące jego dokonania. Bohater wieczoru pokaże film o zimowym zdobywaniu Everestu, okraszony barwną gawędą, jak to ma w zwyczaju.


Źródło: bezdroza.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2026-05-22
HYDEPARK
 

Hajer w Himalajach - przedsprzedaż książki

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2026 Goryonline.com