facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-05-12
 

Już nigdy ich nie zabraknie - zestaw ekspresów CT

10 ekspresów Climbing Technology Magnum Set PAD w zupełności wystarczy w większości polskich rejonów wspinaczkowych. Teraz cały set w rewelacyjnie niskiej cenie! Tylko w 8a.pl.
Zestaw dużych, wygodnych w użyciu ekspresów wspinaczkowych o wysokiej wytrzymałości – Climbing Technology Magnum - maksimum pewności w każdych warunkach.

Karabinki Magnum kute są na gorąco z identycznego stopu aluminium co np. seria Lime, różnią się jednak znacząco wymiarami i parametrami. Są o 10% większe oraz posiadają szersze krawędzie stykające się z liną. Wszystko to przekłada się na ich bardzo wysoką żywotność i wytrzymałość:

- wzdłużna 26 kN

- poprzeczna 8 kN

- z otwartym zamkiem 10 kN


Genialnie sprawdzają się w sytuacjach, gdzie karabinki narażone są na największe obciążenia, występujące z dużą częstotliwością. Nie straszne im długie loty, sztywne zabrudzone liny itp. Perfekcyjne wypolerowanie powierzchnie i zaokrąglenie krawędzi minimalizuje zużywanie się oplotu wpiętej liny.

Większe karabinki są również dla wielu użytkowników poręczniejsze, łatwiejsze w manipulacji i - przynajmniej teoretycznie - "pewniejsze" (jeśli nie ufają najnowszym trendom promującym minimalizację wagi sprzętu).

Waga: 119 g
Wytrzymałość taśmy: kN 25
Wytrzymałość karabinków: kN 26.8.10

Więcej informacji na stronie sklepu 8a.pl.


Źródło: www.ceneria.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com