facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-11-18
 

Jesienny konkurs foto Primus i Ceneria.pl

Marka Primus oraz outdoorowa porównywarka cen Ceneria.pl zapraszają na konkurs, który polega na przesłaniu fotografii o tematyce jesiennej, pokazującej urok tej pory roku i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu w jesiennych miesiącach - niezależnie od pogody.

Jesień to według niektórych najpiękniejsza pora roku. Bywa bajecznie kolorowa, gdy na drzewach wiszą jeszcze czerwone, żółte i brązowe liście oświetlane przez mocne jesienne słońce. Pokazuje inne oblicze, gdy pada listopadowy deszcz, świat zakrywa mgła i jest bardzo zimno...

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrody funduje marka Primus.

 

Konkurs skierowany jest do tych, którzy niezależnie od pogody lubią aktywności na świeżym powietrzu. To może być spacer z psem, wędrówka w górach czy dojazd rowerem do szkoły lub pracy w jesiennych okolicznościach pogodowych. Co lubicie robić o tej porze roku?


Zdjęcia na konkurs „Czerwona, brązowa, złota? Wszystkie barwy jesieni” można przesyłać na adres konkurs@ceneria.pl do 27 listopada 2015 r. Jeden autor może zgłosić do konkursu kilka fotografii. Następnie z wybranych zdjęć zostanie stworzona galeria na profilu facebook https://www.facebook.com/ceneria. Będzie można na nie głosować do 5 grudnia 2015 roku. Wygrywają 3 zdjęcia z największą ilością głosów. Jury przyzna także swoją nagrodę dla autora wybranej fotografii.

Nagrody marki Primus to:
- 3 kubki termiczne Primus Commuter Mug 0,3 l,
- termos Primus Vacuum Bottle 0.75 l.

Szczegóły konkursu i regulamin:
http://www.ceneria.pl/Wszystkie_barwy_jesieni_konkurs_foto_Primus_i_Ceneria.pl,11992,950,0,1,I,informacje.html


Zapraszamy do udziału!

 

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com