facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-09-24
 

Jesienne warsztaty fotograficzne

Organizatorzy cyklicznych warsztatów, odbywających się w ramach projektu fotowarsztaty.com, przewidzieli kilka ciekawych imprez fotograficznych w okresie jesieni w Tatrach, Bieszczadach, Sudetach.

18-20 października fotowarsztaty.com spotkać będzie można w Górach Stołowych, na Sudeckich fotowarsztatach na Końcu Świata. Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu - w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie - to wszystko tylko tutaj. To jedno z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc, jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Na końcu świata - w maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a z Czechami sąsiadujemy od północy, zachodu i wschodu.

W ostatni weekend października (25-27 X) fotowarsztaty ruszają w Tatry, na ponad 2000 metrów nad poziomem morza, gdzie tematem głównym będzie tatrzański pejzaż. Zasadnicza część programu to całodzienny plener w Tatrach Wysokich (część polska), rejony, które będziecie odwiedzać to doliny Pięciu Stawów Polskich, Rybiego Potoku i Roztoki. Ponadto odbędzie się kilka krótkich spacerów w najbliższe okolice bazy (np. zachody słońca), a także (wieczorami) wykłady i ćwiczenia.Wreszcie, przedłużony weekend 9-11 listopada - koniec prawdziwej złotej jesieni spędzicie w Bieszczadach, na wysokiej połoninie. Weekendowe warsztaty fotograficzne, w czasie których wybierzecie się na wycieczkę fotograficzną w najwyższe partie polskich Bieszczadów - na połoniny. W Bieszczadach stanowią one najbardziej charakterystyczny element krajobrazu. Piękna bieszczadzkich połonin nie doceni ten, kto nigdy po nich nie wędrował. Całe szczyty gór to olbrzymie przestrzenie pozbawione całkowicie drzew, porośnięte wyłącznie przez łąki. Tworzy to wyjątkowy krajobraz, jakiego nie zobaczycie nigdzie indziej w Polsce.

To jednak nie koniec zajęć w 2013 roku, zapowiedzi kolejnych warsztatów fotograficznych już niebawem.

Fotowarsztaty.com zapraszają już teraz na kurs obróbki zdjęć, Photoshop dla fotografów, który odbędzie się w Warszawie, na przełomie listopada i grudnia (weekend 29 XI - 1 XII). Zapisy ruszyły.

Więcej informacji na stronie fotowarsztaty.com >>

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com