facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-12-11
 

Jak uniknąć podróbek TNF

Podróbki to nie tylko problem producentów towarów markowych, ale także klientów.

Produkty, takie jak np. odzież marki The North Face, wytwarzane są z materiałów spełniających określone wymogi, a przy ich tworzeniu stosowane są zaawansowane technologie, które mają zagwarantować użytkownikom jak najlepsze właściwości. Trudno podejrzewać wytwórców podróbek o dbałość o jakiekolwiek standardy, a co za tym idzie ich produkty np. o trwałość.

Oczywiście, nie można oczekiwać od przeciętnego klienta takiej znajomości materiałów i technologii produkcji, by przy zakupie był w stanie sam ocenić, czy są one zgodne z tymi stosowanymi przez markę, której produkt chce nabyć.
Tym bardziej obecnie, kiedy urządzenia mobilne i stały dostęp do internetu ułatwiają zakupy, a sprawdzenie produktów przed ich zamówieniem jest trudne lub niemożliwe.

Jak więc upewnić się, czy przedmiot kupna jest oryginalny i czy sprzedawca jest godny zaufania? Okazuje się to prostsze niż mogłoby się wydawać, przynajmniej jeżeli chodzi o – niestety często podrabianą - markę The North Face.

„Dzisiaj najpewniejszym gwarantem jest źródło zakupu. Nie da się samemu ocenić autentyczności produktu, poza przypadkami oczywistymi, gdy jakość wykonania jest słaba, zdarzają się literówki w nazwie, ewentualnie gdy używane są wzory metek sprzed kilku lat” - tłumaczy Piotr Święch, Country Sales Manager The North Face.

To, czy sprzedawca jest godny zaufania można sprawdzić za pośrednictwem strony:
www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/ustorelocator/location/map/ .

Znajduje się tam lista sklepów firmowych (Katowice, Kraków, Warszawa), sieci handlowych, sklepów outdoorowych i innych miejsc, gdzie kupić można oryginalne produkty.

Ze sklepami internetowymi sprawa jest trudniejsza. Klienci zdani są przede wszystkim na opinie innych użytkowników. Mogą ponadto sprawdzić zgodność opisów, nazw i wyglądu produktu z tymi prezentowanymi na stronie www.thenorthface.com. W razie wątpliwości pozostaje sprawdzenie detalisty u źródła, czyli w VF Polska Distribution.

Warto także zachować pewien dystans do wyjątkowych „okazji”, które szczególnie wyróżniają się spośród innych ofert związanych z tym samym produktem. Przeceny oczywiście się zdarzają, ale zbyt niska cena może być niepokojącym znakiem.

 Więcej informacji na temat kolekcji
The North Face znaleźć można na stronie:
www.thenorthface.com.Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com