facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-12-11
 

Jak uniknąć podróbek TNF

Podróbki to nie tylko problem producentów towarów markowych, ale także klientów.

Produkty, takie jak np. odzież marki The North Face, wytwarzane są z materiałów spełniających określone wymogi, a przy ich tworzeniu stosowane są zaawansowane technologie, które mają zagwarantować użytkownikom jak najlepsze właściwości. Trudno podejrzewać wytwórców podróbek o dbałość o jakiekolwiek standardy, a co za tym idzie ich produkty np. o trwałość.

Oczywiście, nie można oczekiwać od przeciętnego klienta takiej znajomości materiałów i technologii produkcji, by przy zakupie był w stanie sam ocenić, czy są one zgodne z tymi stosowanymi przez markę, której produkt chce nabyć.
Tym bardziej obecnie, kiedy urządzenia mobilne i stały dostęp do internetu ułatwiają zakupy, a sprawdzenie produktów przed ich zamówieniem jest trudne lub niemożliwe.

Jak więc upewnić się, czy przedmiot kupna jest oryginalny i czy sprzedawca jest godny zaufania? Okazuje się to prostsze niż mogłoby się wydawać, przynajmniej jeżeli chodzi o – niestety często podrabianą - markę The North Face.

„Dzisiaj najpewniejszym gwarantem jest źródło zakupu. Nie da się samemu ocenić autentyczności produktu, poza przypadkami oczywistymi, gdy jakość wykonania jest słaba, zdarzają się literówki w nazwie, ewentualnie gdy używane są wzory metek sprzed kilku lat” - tłumaczy Piotr Święch, Country Sales Manager The North Face.

To, czy sprzedawca jest godny zaufania można sprawdzić za pośrednictwem strony:
www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/ustorelocator/location/map/ .

Znajduje się tam lista sklepów firmowych (Katowice, Kraków, Warszawa), sieci handlowych, sklepów outdoorowych i innych miejsc, gdzie kupić można oryginalne produkty.

Ze sklepami internetowymi sprawa jest trudniejsza. Klienci zdani są przede wszystkim na opinie innych użytkowników. Mogą ponadto sprawdzić zgodność opisów, nazw i wyglądu produktu z tymi prezentowanymi na stronie www.thenorthface.com. W razie wątpliwości pozostaje sprawdzenie detalisty u źródła, czyli w VF Polska Distribution.

Warto także zachować pewien dystans do wyjątkowych „okazji”, które szczególnie wyróżniają się spośród innych ofert związanych z tym samym produktem. Przeceny oczywiście się zdarzają, ale zbyt niska cena może być niepokojącym znakiem.

 Więcej informacji na temat kolekcji
The North Face znaleźć można na stronie:
www.thenorthface.com.Źródło: www.ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Outdoorowiec
A ja powiem tyle. Jest dużo bardzo dobrze wykonanych podróbek, jeśli chcesz mieć pewność pozostają tylko porządne sklepy najlepiej autoryzowane przez TNF.
Tomek
Witam. Sam nadziałem się na podróbkę kurtki The North Face z niby serii Summit Series. Fajnie wyglądała ta kurtka, ale to zwykła cerata którą nic nie oddycha. Zmarzniesz w niej lub się zapocisz. Dam wam fajną radę, zawsze kupujcie z pewnego źródła najlepiej w sklepie. Ale jednak jak zdecydujecie się na kupno w internecie to pytajcie o model. Podróbki nie mają nazw modeli, a druga sprawa to w oryginale jest srebrny hologram z numerem seryjnym. Żądajcie tego!!! Same metki nie wystarczą. Pozdrawiam.

Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-19
BIZNES
 

Polskie marki – Powrót ProRocka

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com