facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-03-14
 

IV Dni Lawinowo-Skiturowe 9-10 kwietnia

Wiosną, w Dolinie Pięciu Stawów, odbędą się Dni Lawinowo-Skiturowe. Podczas wydarzenia można będzie skorzystać z darmowych szkoleń: lawinowych, skiturowych, turystyki zimowej, nawigacji i pierwszej pomocy w górach.Odbędą się także testy zimowego sprzętu górskiego, ciekawe wykłady i symulacja lawinowej akcji ratunkowej. Na uczestników czeka wiele niespodzianek, poczęstunek, profesjonalna kadra instruktorów, gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, a dodatkowo zabawa w znakomitym towarzystwie. 


Ci, do których szczęście szczególnie się uśmiechnie, mają szansę na wygranie cennych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów. 


Duża frekwencja podczas poprzednich edycji świadczy o tym, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie niosą z sobą góry zimą.   Dni Lawinowo-Skiturowe to doskonała okazja by zapoznać się z tym tematem oraz powtórzyć lub zweryfikować pod okiem profesjonalistów już posiadane umiejętności. 

Szczególny nacisk położony jest na kwestię bezpieczeństwa lawinowego, jako głównego zagrożenia zimowego: niezbędne wyposażenie,  posługiwanie się specjalistycznym sprzętem, wybór odpowiedniej drogi wycieczki. 

 

Góry zimą oferują fantastyczne możliwości spędzania czasu-  warto umieć bezpiecznie korzystać z ich uroków.

 

Organizatorzy:

5+Szkoła Górska

Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich

 

www.dnilawinowe.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
2024-02-01
GÓRY
 

24 000 metrów w pionie w 24 godziny

Komentuj 0
Kinga
 
2024-01-30
GÓRY
 

Kobiecy skiturowy trawers Tatr Wysokich

Komentuj 0
Kinga
 
Kinga
 
2024-01-04
GÓRY
 

Zimowe początki

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com