facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-07-19
 

III Dzień NaLeśnika na Lubaniu z SKPG Kraków

W pierwszą sobotę sierpnia (04.08) w bazie namiotowej na Lubaniu odbędzie się III Dzień NaLeśnika, czyli impreza kulinarna na najwyższym poziomie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich - zarówno tych, którzy chcą spróbować swoich sił przy smażeniu, jak i tych którzy wolą  kibicować i degustować. Impreza rozpocznie się ok. 15.00 - do tej godziny prosimy o zgłaszanie osób, które będą startowały w zawodach. Obsługa bazy namiotowej zapewnia podstawowe ciasto naleśnikowe i sprzęt kuchenny, a każdy uczestnik będzie miał za zadanie przyrządzić naleśnik z nadzieniem przygotowanym przez siebie.

Naleśniki będą oceniane przez jury - wyróżnione osoby otrzymają nagrody i upominki. Osoby obecne na bazie podczas trwania imprezy zostaną zaproszone do degustacji, tak więc nawet bez zdolności kulinarnych będzie można spróbować niecodziennych smaków. Dokładny regulamin konkursu będzie przedstawiony w dzień imprezy.


Dzień NaLeśnika to impreza dla każdego! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Smażenie to nie jedyna atrakcja dnia - po zakończeniu imprezy kulinarnej nie zabraknie ciekawych niespodzianek.

Baza namiotowa działa tylko w wakacje - warto zostać dłużej, zanocować i poznać ją bliżej. Impreza odbywa się pod patronatem portalu www.e-beskidy.com.

Szczegóły, zdjęcia z poprzednich konkursów, informacje jakie szlaki do nas prowadzą i telefon kontaktowy znajdują się na stronie www.skpg.krakow.pl oraz na naszym portalu na facebooku.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com