Proszę czekać...
facebook
 
baner
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
baner
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-03-11
 

II eliminacja IX TURNIEJU 4 ŚCIANEK

Po zawodach inauguracyjnych na ściance w Brzeszczach w sobotę, 1 marca 2014 roku w Rudzie Śląskiej - Wirku, przy ul. Obrońców Westerplatte 11 e, Szkoła Wspinaczkowa Haliny i Jacka Czech zorganizowała II eliminację IX TURNIEJU 4 ŚCIANEK "W SKALE – BUNKIER".                  

W czasie kilkugodzinnej rywalizacji wspinacze w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania 8 problemów boulderowych (+ dwa dogrywkowe) lub 6 dróg wspinaczkowych na wędkę (+ jedna droga dogrywkowa). Byli oni podzieleni na grupy chłopców i dziewcząt oraz 4 kategorie wiekowe. Rywalizowało ponad stu zawodników z Górnego Śląska oraz z Wrocławia, Nowego Sącza, Łodzi, Brzeszcz, Kalisza, Warszawy, Torunia, Bielska-Białej, Krakowa, Tarnowa, Sosnowca, Jaworzna, Konina i tradycyjnie już zawodnicy z Czech (HKG Orlova, Karvina).

Dla niewtajemniczonych zdradzamy, że T4Ś to NAJWIĘKSZA niezależna impreza wspinaczkowa dla dzieci i młodzieży w Polsce, która za rok obchodzić będzie swe X urodziny. Jak widać po nazwiskach uczestników z lat ubiegłych, są oni często pogromcami „światowych extremów wspinaczkowych”, czego i obecnym startującym w imieniu organizatorów (czyli trenerów i środowisk Szymańskich z Brzeszcz, Kłopotków z KW Jastrzębie-Zdrój, Wykrętów z PRIMA ROCA Bielsko-Biała i Czechów W SKALE Ruda-Śląska) życzymy.

Trzeba także pamiętać, że takie zawody dla tak wielkiej liczby zawodników, którzy wspinają się na wielu drogach, a trwa to „tylko cztery godziny”, to niesamowity wkład wielu pomocników, no i oczywiście RODZICÓW – bez których ta karuzela, by się nie kręciła.

Kolejna  III eliminacja 30 marca w Bielsku-Białej – ZAPRASZAMY!!!

W imieniu ekipy "Bunkier W Skale" jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów, rodzicom, opiekunom oraz firmom:

- HiMOUNTAIN
- MAMMUT
- TENDON – Hurtownia „Fatra”
- Szkoła Wspinaczkowa Haliny i Jacka Czech „W SKALE"
- LHOTSE
- MILO

Więcej informacji o obiekcie na:
www.facebook.com/pages/W-SKALE-Bunkier-ścianka-wspinaczkowa/716042621748564?ref=profile

 


Wyniki:

DZIEWCZĘTA; I-II KLASA i młodsi

1.MARTYNA SZYMAŃSKA  - BRZESZCZE
2.JADWIGA TYRNA  -PRIMAROCA, BIELSKO-BIAŁA
3.MAJA KIERZKOWSKA –ŻYJ AKTYWNIE, GLIWICE
4.MAGDALENA BRZESKA –KW NOWY SĄCZ
5.MILENA CIECHANOWSKA –GTW GLIWICE
6.MARIANNA JANASZOVA –HKG ORLOVA
7.INGA GMITER –TRANSFORMATOR KATOWICE
8.BIANKA BARABAŚ  -  ZERWA WROCŁAW
9.HANIA CEGŁA –TRANSFORMATOR
10.AMELIA DURKIEWICZ –AKG ŁÓDZ
11.ZUZANNA DURKIEWICZ –AKG ŁÓDZ
12.NATALIA WÓJS –KW NOWY SĄCZ
13.MAŁGOSIA JASIŃSKA –STREFA WSPINANIA

CHŁOPCY; I-II KLASA i młodsi

1. ADAM ADAMOWSKI –HKG ORLOVA
2. BŁAŻEJ KOSMALSKI –AKG ŁÓDZ
3. BARTOSZ KRZYSZTOŃ –MOUNTAIN MONSTERS KONIN
4. MATEUSZ FELIKS –POZIOM 450 SOSNOWIEC
5. MACIEJ KLEJMAN –UKA WARSZAWA
6. ROCH KOPEĆ –STREFA WSPINANIA KRAKÓW
7. KOSMA KRZYSTYNIAK
8. ANDRZEJ SOLISZ –RUDA ŚLĄSKA
9. DAWID FELIKS –POZIOM 450 SOSNOWIEC
10. KAJETAN KRZYSTYNIAK
11. TOMASZ BUJNIAK –K2 JAWORZNO
12. HUGO TYRNA –PRIMA ROCA B.-BIAŁA

DZIEWCZĘTA; III-IV KLASA

1.MARTA KLIMASZEWSKA –ROCODROMO TORUŃ
2.BIANKA JANECKA –WITCHHOLDS
3.MAJA MAKUCH –PRIMAROCA, B.-BIAŁA
4.OLGA TYRNA –PRIMAROCA B.-BIAŁA
5.DOROTA CZECH –W SKALE BUNKIER, RUDA ŚLĄSKA
6.DOMINIKA BRZESKA –KW NOWY SĄCZ
7.NADIA PŁASZCZYK –TRANSFORMATOR
8.MARTYNA GĘBALA –PRIMAROCA B.-BIAŁA
9.MARTYNA CIECHANOWSKA –GTW GLIWICE
10.DOMINIKA MAJSZCZYK – WARSZAWA
11.ZUZIA MIENTUS –SKARPA BYTOM
12.LIDKA STĘPCZAK –ZERWA WROCŁAW
13.JULIA KRZYŻAŃSKA - MOUNTAIN MONSTERS KONIN
14.GOS ALICJA –K2 JAWORZNO
15.MAJA KUBALA - MOUNTAIN MONSTERS KONIN
16.ŻOK NATALIA –K2 JAWORZNO

CHŁOPCY; III-IV KLASA

1.BARTEK WINIAREK –UKA WARSZAWA
2.JAN GURBA –KW NOWY SĄCZ
3.KONSTANTY SOBAŃSKI –KW WARSZAWA
4.KUBA WACHAŁOWICZ –KRAKÓW
5.KAROL OBÓJ –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
6.SZYMON ZALESIŃSKI –ZERWA WROCŁAW
7.MIKOŁAJ FABILKIEWICZ –PRIMAROCA B.-BIAŁA
8.JAKUB MRÓZ – KALISZ
9.JAKUB GARBAS –SKARPA BYTOM
10.PIOTR WASILEWSKI –ZERWA WROCŁAW
11.OLAF WOŻNIAK –KS KORONA KRAKÓW


DZIEWCZĘTA; V-VI KLASA

1.KLAUDIA WOŻNIAK –SKARPA BYTOM
2.OLA KAŁUCKA –MKS TARNOWIA
3.MAJA RUDKA –KS KORONA KRAKÓW
4.NATALIA KAŁUCKA –MKS TARNOWIA
5.KLAUDIA MICHAŁOWSKA –KW JASTRZĘBIE
6.DOMINIKA HERMAN –TRANSFORMATOR
7.WAWRZEŃCZYK WIKTORIA –KW JASTRZĘBIE –ZDRÓJ
8.OLA KAWA –KW NOWY SĄCZ
9.MARYSIA URBAN – TRANSFORMATOR
10.KLAUDIA GRYCZKA –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
11.BEATA PSZENICZNA - MOUNTAIN MONSTERS KONIN
12.ANIA BĄK –ZERWA WROCŁAW
13.SANDRA OSIŃSKA –W SKALE BUNKIER, RUDA ŚLĄSKA
14.SONIA STRZYGOCKA –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
15.MARTYNA STANICZEK –W SKALE BUNKIER, RUDA ŚLĄSKA
16.KINGA KINDER –W SKALE BUNKIER, RUDA ŚLĄSKA
17.POLA WOŻNIAK –KS KORONA KRAKÓW
18.MAŁGORZATA NOWAK –CSC ADVENTURA ACADEMIC
19.ANGELIKA OLSZEWSKA –W SKALE BUNKIER, RUDA ŚLĄSKA

CHŁOPCY; V-VI KLASA

1.KAJETAN KUPŚ –STREFA WSPINANIA KRAKÓW
2.JAKUB ZIĘTEK –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
3.DOMINIK KŁOPOTEK –KW JASTRZĘBIE
4.DOMINIK WYPIÓR –SKARPA BYTOM
5.OLEK CZERKAWSKI-WILK –ZERWA WROCŁAW
6.MICHAŁ SERAFIŃSKI –KONIN
7.KONRAD GRUSZKA –MKS TARNOWIA
8.FILIP KAŁAN –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
9.PIOTR STWOR  - PRIMA ROCA B.-BIAŁA
10.MATEUSZ PAPUZIŃSKI –UKA ADAMA WARSZAWA

DZIEWCZĘTA GIMNAZJUM

1.ANGELA CELUSTA –KW JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2.HANNA ZŁOTEK –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
3.KLAUDIA BAJOREK –TRANSFORMATOR KATOWICE
4.ZOSIA CZEMARMAZOWICZ –ZERWA WROCŁAW
5. WIKTORIA DYMIŃSKA –CSC ADVENTURA ACADEMIC
6.JULIA FRELIK – ROCODROMO TORUŃ
7.OLA ŻARKOWSKA –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
8.KAROLINA WÓJS –KW NOWY SĄCZ
9.  WERONIKA GARBACIAK –UKS MOUNTAIN MONSTERS KONIN
10. KAROLINA DUNAJ - UKS MOUNTAIN MONSTERS KONIN
11. OLA CHILIŃSKA –W SKALE PAWŁOWICE
12. ADA LEPCZYK - UKS MOUNTAIN MONSTERS KONIN
13. IWANIEC  ZUZANNA  -W SKALE PAWŁOWICE

CHŁOPCY GIMNAZJUM

1.JOACHIM CECERSKI –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
2.SZYMON PĘCIKIEWICZ –UKS BRZESZCZE
3.FILIP PAPIERNIK –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
4.JAKUB SUCHARSKI –PRIMA ROCA B.-BIAŁA
5.ŁUKASZ PAWŁOWSKI – KW JASTRZĘBIE
6.JAKUB OBRACAJ  - KW JASTRZ ĘBIE
7.MATEUSZ EMERLE- SALEVA
8.BARTOSZ PIĄTKOWSKI- KONIN
9.HUBERT SROKA- KONIN
10.STĘPCZAK MIKOŁAJ- ZERWA WROCŁAW

 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2017-11-09
HYDEPARK
 

Ostatnia w koronie. Z archiwum Jerzego Kukuczki

Komentarze
0
 
 
Łukasz Kocewiak
 
2017-09-28
HYDEPARK
 

Aconcagua. W cieniu Śnieżnego Strażnika

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2017 Goryonline.com