facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-10-27
 

Idzie zima - ubierz się ciepło z TNF

W krajach alpejskich ruszyły już niektóre ośrodki narciarskie. Zima jest blisko, więc czas najwyższy pomysleć o odpowiedniej odzieży na zimowe wypady.
Nowoczesna odzież zimowa musi sprostać wielu wymaganiom. Powinna chronić przed wiatrem i wilgocią, gwarantować komfort i szybkie odprowadzenie pary wodnej na zewnątrz i świetnie wyglądać. Powinna zatem zapewniać parametry technicznej odzieży outdoorowej, a jednocześnie podążać za najnowszymi trendami w modzie. Niemożliwe połączenie?

The North Face Honee SnugsDelux Parka oraz Felton Triclimate Jacket wykonane z wodoodpornego, „oddychającego” materiału HyVent i ocieplone materiałem Heatseeker to dowód na to, że jedna kurtka doskonale sprawdzi się na stoku i wieczorem w czasie wypadu do pobliskiego pubu.

Honee SnugsDelux Parka


Felton Triclimate Jacket

 
Panowie, którzy szukają najwyższej jakości powinni zainteresować  się kurtkami  Spineology oraz Gonzo, które zaprojektowane zostały przy współpracy z Markusem Ederem i Xavierem De Le Rue. Wykonana z wodoodpornego, „oddychającego” materiału Gore-Tex Performance Spineology charakteryzuje się unikalną wstawką na kołnierzu ułatwiającą oddychanie w czasie jazdy w głębokim puchu. Kurtka wyposażona jest także w reflektor lawinowy Recco, który ułatwia poszukiwanie osób zasypanych przez lawiny.

  Spineology

Wykonana z solidnego materiału HyVent Proweave kurtka Gonzo jest wodoodporna i „oddychająca”, a dzięki warstwie materiału Heatseeker Eco zapewnia ochronę przed zimnem bez zwiększenia masy i objetości kurtki.

 
Gonzo
Po aktywnym dniu na stoku i w zimne dni w mieście doskonale sprawdzi się męska kurtka Bedford Down Parka wykonana z szarego, miękkiego, plecionego materiału. Wodoodporna, „oddychająca” warstwa zewnętrzna HyVent i ocieplenie puchem o gęstości 550g zapewniają ciepło i ochronę w niekorzystnych warunkach. Kurtka została wyposażona również w regulowany kaptur, elastyczne polarowe mankiety i intuicyjnie rozmieszczone kieszenie.

Bedford Down Parka
Z kolei Boulevard Jacket to najmodniejsza propozycja dla Pań. Przytulne ocieplenie PrimaLoft One tej oddychającej, w pełni wodoodpornej kurtki zapewni ciepło podczas zimowych wieczorów, a elegancka dwurzędowa klapa i odczepiane wykończenie ze sztucznego futerka podkreślają jej ponadczasowy klasyczny styl. Boulevard została również wyposażona w szereg wewnętrznych kieszeni umożliwiających zabezpieczenie cennych rzeczy i odtwarzaczy multimediów.

 
Boulevard Jacket
 
Więcej produktów The North Face znaleźć można na stronie: eu.thenorthface.com/tnf-eu-en/ >>
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com