facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-14
 

ICEBUG w Sherpa.pl

W sklepie Sherpa.pl pojawiła się nowa marka - ICEBUG, zimowe buty szwedzkiego producenta.
Oferowane modele w wersji damskiej i męskiej przeznaczone są do komfortowego używania w skrajnie niskich temperaturach dochodzących do - 40 stopni Celsjusza. Odpowiednie do
szerokiego zakresu aktywności zimowej w terenie. Zastosowana technologia BUGdri umożliwia nieustanny komfort suchych stóp. BUGdri składa się z wodoodpornej membrany w postaci skarpety z klejonymi szwami umieszczonej pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą buta.

Każda skarpeta jest indywidualnie testowana w celu eliminacji nieszczelności. Podeszwa jest wyprofilowana pomiędzy uformowanym z EVA elementem środkowym w ten sposób, aby jak najlepiej obejmować podbicie stopy. Daje to doskonałą stabilizację i bezpieczeństwo kroku w najtrudniejszym terenie.


Doskonałą przyczepność i wygodę butów uzyskano dzięki dokładnemu dopracowaniu szczegółów związanych z podeszwą tzn. zastosowano system stabilizujący oraz system chroniący przed pronacją. Uformowana z tworzywa TPU stabilizacja umieszczona jest pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną warstwą podeszwy, tuż pod sklepieniem stopy. Ochrona przed pronacją polega na tym, że tłumiąca pianka EVA środkowej warstwy podeszwy składa się z dwóch elementów o różnych sprężystościach. Wewnętrzna jest twardsza. U osób z tendencją do koślawienia stopy (pronacji) powoduje utrzymanie jej w neutralnym położeniu.

Buty Sorix przeznaczone są na skutery śnieżne, wędkowanie podlodowe, dla myśliwych, oraz dla osób pracujących w terenie w skrajnie niskich temperaturach.

Więcej na: http://sherpa.pl/.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-10
BIZNES
 

Adam Bielecki - ambasador La Sportiva

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIZNES
 

Mistrzyni świata w speed climbingu ambasadorką Mammuta

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com