facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-09-03
 

Hit The Trail Tomasza Klisza

Ruszył projekt Hit The Trail Tomasza Klisza. W jego ramach każdy może skorzystać z profesjonalnej opieki trenerskiej, która pozwoli spełnić swoje biegowe marzenia – od „życiówek” po ukończenie najsłynniejszych biegów na dystansach ultra.

Tomek Klisz jest biegaczem górskim i profesjonalnym trenerem personalnym. Swoją karierę zawodniczą rozpoczął w wieku 15 lat. W 2000 roku sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata juniorów w biegach górskich, później wielokrotnie reprezentował Polskę na mistrzostwach świata seniorów. Obecnie startuje w biegach rozgrywanych na dystansach ultra. W 2012 roku stanął na najwyższym miejscu podium górskiego maratonu rozgrywanego w ramach The North Face Trans Gran Canaria. W 2013 roku ukończył 85 - kilometrowy Ultra Trial Mount Fuji na bardzo dobrym, 25. miejscu.

„Biegam już prawie 20 lat. Przez ten czas wystartowałem w ponad 500 zawodach i pokonałem około 70 tysięcy kilometrów. Przyszedł czas na to, żeby podzielić się wiedzą z zawodnikami, czy też osobami, które chcą zacząć biegać” - mówi Tomek, który właśnie rozpoczął realizację swojego nowego projektu pod nazwą Hit The Trail.

Jego ideą jest zaproponowanie biegaczom kompleksowej opieki trenerskiej. Podstawę stanowi oczywiście opracowanie i rozpisanie odpowiedniego planu treningowego, opartego na indywidualnych predyspozycjach i celach.
„Może to być pierwsze kilka kilometrów w parku, większy dystans w górach, półmaraton, albo start w najtrudniejszym ultramaratonie. W każdym przypadku, biegacze, z którymi współpracuję, mogą liczyć na pomoc w realizacji założeń” - tłumaczy Klisz. Zapewniana przez niego opieka trenerska to także porady dotyczące odpowiedniego żywienia, przygotowań i strategii w czasie startów, czy sugestie związane z ekwipunkiem potrzebnym w czasie różnych imprez.Hit The Trail to też treningi personalne i online, które w znacznym stopniu ułatwiają biegaczowi realizację opracowanych wspólnie z Tomkiem założeń. Są one najlepszym sposobem na ocenę postępów i pozwalają na wprowadzanie do programu odpowiednich poprawek. Osobom początkującym indywidualny trening pozwala na szybką naukę poprawnej techniki i uniknięcie wielu błędów popełnianych na starcie przygody z bieganiem.

Kolejnym obszarem działalności Hit The Trail jest organizacja tygodniowych i weekendowych obozów biegowych w kraju, które są skierowane zarówno do początkujących jak i zaawansowanych. Pierwszy odbył się na początku sierpnia w Ośrodku Szkolenia i Przygotowań Olimpijskich BIATHLON w Jakuszycach, gdzie uczestnicy trenowali pod okiem Tomka. W czasie wybranych obozów wspomagał go będzie brat - Paweł Klisz, biegacz narciarski i reprezentant Polski na igrzyskach olimpijskich w Soczi.

Tym, którzy chcą przeżyć prawdziwą biegową przygodę, Hit The Trail oferuje wyjazdy zagraniczne, w ramach których Tomek zapewnia przygotowanie, załatwienie wielu formalności i wsparcie w czasie startu w zawodach.
W tym roku będzie można skorzystać z takiej wyjątkowej opieki trenerskiej w czasie zawodów z cyklu The North Face Endurance Challenge rozgrywanych w dniach 6 - 7 grudnia w San Francisco.

Projekt Hit The Trail Tomka Klisza to wyjątkowa propozycja kompleksowej opieki trenerskiej dla wszystkich tych, którzy chcą spełniać swoje biegowe marzenia. Niezależnie od tego, czy jest to osiągnięcie „życiówki”, czy też start w najbardziej wymagającym ultramaratonie.

Wszelkie informacje na temat treningów, obozów i wyjazdów organizowanych przez Tomka Klisza znaleźć można na stronie www.hitthetrail.pl. Pod tym adresem oraz na stronie www.facebook.com/HTTrunning pojawiały się będą także filmy z poradami dla biegaczy, testy sprzętu oraz galerie ze szkoleń i wypraw.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com