facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-04-11
 

GSI Outdoors - Dobry Wzór 2014

Firma Ravenoutdoor, dystrybutor w Polsce marki GSI, z wielką przyjemnością informuje, że w wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu naczynia GSI zakwalifikowały się do tegorocznej edycji konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku DOBRY WZÓR 2014.

Dobry Wzór to marka dobrze znana przedsiębiorcom, projektantom oraz konsumentom. Konkurs istnieje na rynku od 1993 roku i od początku jego celem było promowanie dobrze zaprojektowanych produktów, charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa. Jest jedynym niezależnym audytem wzorniczym z międzynarodowym jury w składzie. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Gospodarki.

W tym roku pozytywną opinię ekspertów otrzymało ponad 1000 produktów i 200 usług. W tym gronie znalazły się naczynia GSI Outdoors.

GSI Outdoors to dużo więcej niż zwykłe garnki turystyczne. Użytkownicy doceniają ich jakość i niezawodność oraz kochają za piękny, wyróżniający je design. Pomysłowość twórców sprawia, że są małymi dziełami sztuki – funkcjonalne, trwałe i po prostu ładne.


Firma GSI Outdoors powstała w 1985 r. Założona została przez rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej. Pewnego dnia grupę traperów dopadła świadomość smutnej rzeczywistości wędrowców: spędzili poranek nad dogasającym ogniskiem, zajadając resztki łosia pachnącego Burbonem, popijając go błotnistą niesmaczną kawą. Postanowili to zmienić. Wystartowali z kilkoma emaliowanymi produktami i prostymi ogniskowymi akcesoriami. Postawili na nowatorskie pomysły i innowacyjne technologie. Wciąż jednak opierali się na doświadczeniach traperów, wspartych opiniami klientów i entuzjastów outdooru. Dzięki temu ich produkty cieszą się ogromnym powodzeniem i zaufaniem nie tylko na rynku amerykańskim. W 2014 zyskały uznanie niezależnych ekspertów Instytutu Wzornictwa w Polsce.


Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 października, wtedy poznany laureatów konkursu Dobry Wzór 2014. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 23 października w siedzibie Instytutu. W dniach 23 października – 7 grudnia produkty i usługi zakwalifikowane do finału konkursu prezentowane będą na wystawie.

Ofertę naczyń GSI Outdoors dostępną w Polsce można przeglądać na www.ceneria.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com