facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Grubo w Magic Wood

Jak co roku o tej porze mocno rozrasta się Polisz Tim w Magicznym Lesie. Oprócz zawodników wspomnianych w poprzednich newsach na wiórkach dla chomików koczuje również para Kaliciak & Buczek oraz Berger, Ginszt i Pietrzak.
Najmocniejszy póki co zestaw pokonanych tras zgromadził urzędujący już na miejscu od jakiegoś czasu pan Berger. Głównym podbojem na dzień dziesiejszy jest przejście klasyka Pura Vida 8A+/B. Oprócz tego Marcinowi ładnie zgięło się również na Massive Attack 8A+, Jack`s Broken Heart 8A+, obu wersjach Never Ending Story (pierwsza za 8A+, druga za 8A) oraz na Free for All 8A. Ostro, ostro... Mamy wrażenie, że to nie koniec:-)
 
 

Paweł Jelonek na Jack`s Broken Heart 8A+. Fot. Ginszt
 
Jack`s Broken Heart pyknął również Paweł Jelonek. Maciek Kalita z kolei, po dwugodzinnej walce w deszczu rozprawił się z krótkim i siłowym testem na Bruno Bloku - Massive Attack. Ale jak wtajemniczeni wiedzą, chwyty na Bruno najlepiej trzymają jak są lekko wilgotne:-). Również na Bruno Bloku test na przytrzymanie krawądy prawą ręką zdał Michael Ginszt przechodząc drugą cześć Nevera za 8A.
 
 

Michael Ginszt na British Airways 8A, Silveretta
 
Teraz musimy się nieco cofnąć w czasie, gdyż okazało się, że nie tylko Rambo ostro zawalczył w Silveretta. Ósemki A wciągneli również Kaliciak i Paweł Pietrzak (Schattenkrieger, Zwiederwurzn i British Airways) oraz Ginszt (British Airways i Zwiederwurzn).
 
Na koniec jeszcze krótki news dla miłośnikow Sylwii Buczek. Tarnowianka sieknęła w pierwszej wstawce bulderek Exclusive 7B+ podnosząc tym samym swój fleszowy personal best. Sylwia rozprawiła się równiaż z krawądkową 7C - Intermezzo.
 
źródło: bouldering.pl
 
szopa
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-06-14
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Piętnasty Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego już za Nami!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-08-17
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Aladaglar / wspinanie w Antytaurusie

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-08
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Krakowskie Krzemionki wracają do gry

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Zawody Drytool 2022

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Magiczna Sintra - wspinanie i surfing w Portugalii

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com