facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Grubo w Magic Wood

Jak co roku o tej porze mocno rozrasta się Polisz Tim w Magicznym Lesie. Oprócz zawodników wspomnianych w poprzednich newsach na wiórkach dla chomików koczuje również para Kaliciak & Buczek oraz Berger, Ginszt i Pietrzak.
Najmocniejszy póki co zestaw pokonanych tras zgromadził urzędujący już na miejscu od jakiegoś czasu pan Berger. Głównym podbojem na dzień dziesiejszy jest przejście klasyka Pura Vida 8A+/B. Oprócz tego Marcinowi ładnie zgięło się również na Massive Attack 8A+, Jack`s Broken Heart 8A+, obu wersjach Never Ending Story (pierwsza za 8A+, druga za 8A) oraz na Free for All 8A. Ostro, ostro... Mamy wrażenie, że to nie koniec:-)
 
 

Paweł Jelonek na Jack`s Broken Heart 8A+. Fot. Ginszt
 
Jack`s Broken Heart pyknął również Paweł Jelonek. Maciek Kalita z kolei, po dwugodzinnej walce w deszczu rozprawił się z krótkim i siłowym testem na Bruno Bloku - Massive Attack. Ale jak wtajemniczeni wiedzą, chwyty na Bruno najlepiej trzymają jak są lekko wilgotne:-). Również na Bruno Bloku test na przytrzymanie krawądy prawą ręką zdał Michael Ginszt przechodząc drugą cześć Nevera za 8A.
 
 

Michael Ginszt na British Airways 8A, Silveretta
 
Teraz musimy się nieco cofnąć w czasie, gdyż okazało się, że nie tylko Rambo ostro zawalczył w Silveretta. Ósemki A wciągneli również Kaliciak i Paweł Pietrzak (Schattenkrieger, Zwiederwurzn i British Airways) oraz Ginszt (British Airways i Zwiederwurzn).
 
Na koniec jeszcze krótki news dla miłośnikow Sylwii Buczek. Tarnowianka sieknęła w pierwszej wstawce bulderek Exclusive 7B+ podnosząc tym samym swój fleszowy personal best. Sylwia rozprawiła się równiaż z krawądkową 7C - Intermezzo.
 
źródło: bouldering.pl
 
szopa
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
Weronika Biernacka
 
2020-12-17
WSPINACZKA SPORTOWA
 

‘Madame Ching’ 9b - tyrolska nowość Angeli Eiter

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-11-20
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Szymon Krupiński powtarza "Ułan Bator" 8B w Batorówku

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com