facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-04-04
 

Góry, luz i całuski – 48. Rajd Beskid Niski 2012

Od prawie półwiecza każdej wiosny przewodnicy Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Warszawie organizują rajd Beskid Niski. Wraz z nimi na beskidzkie ścieżki wyruszają dziesiątki górołazów – mniej lub bardziej doświadczonych turystów, którzy chcą posmakować przygody i oderwać się od ciągłego pośpiechu.
Na rajdowych szlakach czekają przyroda, świetna zabawa i cisza mącona dźwiękami gitary.

Podczas nadchodzącego długiego weekendu majowego odbędzie się kolejna, 48. już edycja rajdu Beskid Niski – w tym roku pod hasłem „Góry, luz i całuski”. Prawdopodobnie niejedno serce zabije szybciej, ponieważ na trasie tradycyjnie spotkają się uczestnicy z różnych zakątków Polski. Tegoroczne ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich tras, odbędzie się w piątek 4 maja w Ożennej, nieopodal granicy ze Słowacją. Tradycyjnie można się spodziewać wielkiego ogniska, konkursów i „wykonów” oraz innych miłych niespodzianek.

Do udziału w rajdzie zaproszeni są wszyscy – bez względu na wiek, wykształcenie czy liczbę znajomych na Facebooku. Do wyboru jest wiele zróżnicowanych tras (wciąż ich przybywa). Na pewno znajdą się trasy piesze i rowerowe, namiotowe i schroniskowe, tematyczne.


Zapisy i wszelkie informacje można znaleźć na stronie www.bn.skpb.waw.pl oraz na fanpage`u na Facebooku, a także bezpośrednio u przewodników prowadzących dane trasy. Udział w rajdzie nie jest bezpłatny, ale – w odróżnieniu od lat ubiegłych – kosztuje tyle, ile uczestnik jest w stanie zapłacić.

Jeśli lubisz górskie wędrówki, czuj się zaproszony. Poczytaj o rajdzie na Facebooku: www.facebook.com/rajdbeskidniski.KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com