facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-12-18
 

Go Epic with Thule jednak dla surfera

Również wspinacze mogli wziąć udział w konkursie marki Thule. Zadaniem konkursowym było przygotowanie filmu, prezentującego najlepsze (albo najgorsze/najśmieszniejsze/najbardziej inspirujące) wyczyny sportowe uczestnika.

Konkurs przeznaczony był dla osób z całego świata – warto podkreślić, że Polacy stanowili piątą pod względem aktywności grupę uczestników.

Konkurs został oficjalnie ogłoszony 30 września – firma  Thule zorganizowała go wspólnie z Epic TV, (jednym z najpopularniejszych na świecie kanałów sportowych, poświęconych sportom ekstremalnym), z myślą o fanach aktywnego spędzania czasu.

Zwycięzcą konkursu został Matthew Elsasser, kite surfer z USA.
Matthew ma 20 lat i pochodzi z Oregonu; obecnie studiuje w Kalifornii i z zapałem uprawia tam kite surfing, biorąc udział w zawodach KSP – aczkolwiek nie ogranicza się do tego sportu, często również surfuje, wędruje i jeździ na rowerze.

Najpopularniejszym sportem konkursowym była jazda na rowerze – aż 61 przesłanych filmów związanych było z tą dyscypliną (na drugim miejscu znalazła się jazda na nartach). Najwięcej uczestników pochodziło z USA i Szwecji, ale warto odnotować, że Polacy byli piątą pod względem liczebności grupą uczestników (Polak - Łukasz Rajzer – zdobył jedną z 10 nagród tygodnia). Liczymy na wspinaczy następnym razem :)

Więcej informacji znaleźć można na stronie:
www.thule.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com