facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Gaduła w Szwajcarii

Adaś Karpierz nareszcie podszedł poważnie do tematu boulderingu.
Redaktor climb.pl, Adam Karpierz zwany Gadułą, nareszcie podszedł poważnie do tematu boulderingu. Postanowił chwilowo odstawić linę na bok i zabrał nowe fajfteny oraz wybrankę swego serca na romantyczne wczasy do Szwajcarii.

Jak wiadomo wszystkie dziewczyny lubią spać na wiórkach dla chomików w Magikach, czy też chować się przed dwudniową zlewą w jakiejś dziurze w Chironico, w związku z czym wyjazd skazany był na powodzenie;-) Niesiony dopingiem narzeczonej, Gaduła najpierw rozprawił się z kilkoma klasykami Magic Wood. Po krótkim rozpatentowaniu padły Gift 7C i Piranja 7C/C+, a  w pierwszej wstawce Enterprise in Space 7C, czyli wersja Enterprise pokonywana na samych rękach. Chociaż jak stwierdził Adaś - "Nie wiem, czy się liczy, bo chciałem iść z nogami, ale w sumie miałem zapas, to ich nie wstawiłem:-)"Adam Karpierz na Piranji 7C/C+ (fot. Maciek Szopa)
 
 
Niestety litry wody lejące sie z nieba skutecznie uniemożliwiły rozpracowanie trudniejszych linii i wygoniły Gadułę do nieodległego Chironico. Tutaj w ramach rozruszania padł Autopilot 7B+ i potwornie długa The Loneliness of a Long Distance Runner 7B+/C pokonane flashem. Wszystko to było jednak zaledwie przygrywką do najtrudniejszego przejścia wyjazdu. Po krótkiej akcji polegającej na rozpracowaniu ruchów i kilku kontrolnych wstawkach padł Souvenir 8A/A+. O tym, że linia poddała się zdecydowanie za łatwo, świadczy komentarz Adasia zaraz po przejściu: "Kurwa, Nicole przeszedł ten boulder w `88 i do teraz jeszcze nikt się nie zorientował, że jest za wysoko wyceniony?;-)"

W tym samym czasie w Magikach działała również Ola Weber. Pomimo raczej piknikowej atmosfery wyjazdu, w przerwach pomiędzy graniem w Prawo Dżungli, a oglądaniem Rodziny Borgiów na laptopie udało jej się rozpracować wysoką przystawkę Möderballet 7B.Ola pozuje na Möderballet 7B (fot. Maciek Szopa)
 

źródło: bouldering.pl


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Bartek Pasiowiec
 
2020-06-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Tragiczna śmierć 16-letniej Luce Douady

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-06-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Seb Bouin rozprawia się z "Biographie" 9a+

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-05-22
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Mélissa Le Nevé z pierwszym kobiecym przejściem "Action Directe"!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2020-04-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Viva la Krzon!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com