facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-09-26
 

Fotowarsztaty na bieszczadzkich połoninach

Już w weekend 24-26 października odbędzie się kolejna edycja pleneru fotograficznego na bieszczadzkich połoninach, przygotowanego w ramach projektu fotowarsztaty.com.

Są to dwudniowe warsztaty fotograficzne, w czasie których wybierzemy na wycieczkę fotograficzną w najwyższe partie polskich Bieszczadów - na połoniny. W Bieszczadach stanowią one najbardziej charakterystyczny element krajobrazu. Piękna bieszczadzkich połonin nie doceni ten - kto nigdy po nich nie wędrował. Całe szczyty gór to olbrzymie przestrzenie pozbawione całkowicie drzew, porośnięte wyłącznie przez łąki. Tworzy to wyjątkowy krajobraz, jakiego nie zobaczymy nigdzie indziej w Polsce.

Noclegi i atrakcje wieczoru zaplanowane są w Zagrodzie Magija w Orelcu - miejscu o niepowtarzalnym klimacie, prowadzonych przez ludzi z artystyczną duszą, współzałożycieli folkowego zespołu Tołhaje, laureatów wielu nagród (m.in. "Folkowy Fonogram Roku", nominacja do prestiżowej nagrody Fryderyków).

 Cena zajęć wynosi tylko 419 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie).

Rezerwacja miejsc oraz wszelkie pytania: info@fotowarsztaty.com
Warunkiem dokonania rezerwacji jest:
•    zgłoszenie mailowe, wraz z podaniem danych osobowych
•    wpłata zaliczki (nie podlegającej zwrotowi) w wysokości 200 zł na konto:
40 1140 2004 0000 3102 7502 6022
w tytule przelewu: [imię i nazwisko osoby, która dokonuje rezerwacji]
Wszelkie informacje o zajęciach, szczegółowy program oraz sposób rezerwacji miejsc znajdziesz na stronie: fotowarsztaty.com


* * *
Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com przeznaczone są dla fotoamatorów, którzy w oryginalny sposób chcą sobie przyswoić i usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii plenerowej. Są idealnym wyborem dla osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i pragną poznać tajniki fotografii pozwalające na robienie niepowtarzalnych ujęć.

Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com już od sześciu lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce, w tym czasie, w ramach naszych spotkań z fotografią odbyło się ponad 50 edycji zajęć, w których udział wzięło blisko 700 osób.

Więcej na fotowarsztaty.com

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com