facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-14
 

Festiwal Podróżnika na Hali Miziowej

Wyjątkowa atmosfera, klimat panujący w trakcie festiwalu sprawia, że impreza ta z roku na rok zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Festiwal to nie tylko możliwość zobaczenia filmów i relacji z podróży po całym świecie jest również okazją do spotkania ciekawych ludzi i podróżników.

Zapraszamy w dniach 6-8 grudnia do Schroniska na Hali Miziowej na IX Festiwal Podróźnika im. Mateusza Hryncewicza, ratownika GOPR i podróżnika.

Program

Piątek 6.12

Godzina 18.00 Spotkanie z Mikołajem
Zachęcamy wszystkich do zabrania na Festiwal swoje najmłodsze pociechy. Dla wszystkich dzieci MTE przygotowało prezent (rodzice mogą dodatkowo przygotować swoje indywidualne prezenty), które Mikołaj wraz Diabłem rozda wszystkim milusińskim.

Godzina 19.00 Start Festiwalu - Gość Specjalny: Janusz Gołąb

Sobota 7. 12. 2013

Śniadanie


Godzina 10.00 Festiwalu ciąg dalszy, prezentacje i pokazy indywidualne


Godzina 19.00 Gość Specjalny: Tomasz Grzywaczewski
Janusz Gołąb
Polski alpinista i himalaista, pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięcznika Gaszerbrum I. Jest członkiem Klubu Wysokogórskiego Gliwice, wspina się od 1986 r. Wraz z Jackiem Fluderem i Stanisławem Piecuchem stworzyli zespół wspinaczkowy, który szybko uzyskał przydomek „Dream Team”. Ekipa ta w latach 90 XX w. i na początku XXI w. dokonała serii najznakomitszych wspinaczek o charakterze alpejskim w historii światowego alpinizmu.

Tomasz Grzywaczewski
Z wykształcenia prawnik, a z pasji podróżnik i reporter. W 2010 r. zainspirowany książką „Długi marsz” i historią Witolda Glińskiego zorganizował Long Walk PLUS Expedition – wyprawę śladami grupy więźniów, którzy w 1941 r. uciekli z sowieckiego łagru i pieszo dotarli z Syberii do Kalkuty w Indiach. Przez pół roku pieszo, konno i rowerem przemierzał Jakucję, Buriację, Mongolię, pustynie Gobi, Tybet i Himalaje. W 2012 wraz z belgijskim podróżnikiem Louisem Philippe Loncke zorganizował wyprawę Poland Trek powered by Żegluga Wiślana – wyprawę o siłach własnych mięśni przez całą Polskę od Tatr aż do Morza Bałtyckiego.

Jeżeli masz ciekawy materiał, którym chciałbyś się podzielić i zaprezentować go w trakcie festiwalu, Napisz na office@mte.pl.

Rezerwacje prosimy kierować bezpośrednio na adres schroniska schronisko@halamiziowa.pl tel. 33 488 72 54.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com