facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-12
 

Expedition 8X na każdą wyprawę

Impakt, dystrybutor marki Tamrac, wprowadził do oferty znany i ceniony plecak na aparat i laptopa Expedition 8X. Szereg przemyślanych rozwiązań, jak choćby system „Memory&Battery Management” czy „Dual Hinge Divider” sprawiają, że Expedition 8X jest gotowy na wszelkie wyzwania wypraw fotograficznych.

Bezpieczeństwo i ochrona

Główne komory plecaka Tamrac Expedition 8X są w całości wyłożone pianką i wyposażone w regulowane przegrody, tak aby z łatwością przechowywać w nich lustrzanki z dołączonymi obiektywami, od 4 do 6 obiektywów (łącznie z obiektywem 70-200 mm) i lampę błyskową. Wyposażony z przodu w piankową przegrodę zamykaną na wodoodporny zamek błyskawiczny pomieści również laptopa 17” lub tablet.

"Skrzydłowe" kieszenie na akcesoria

Dwie "skrzydłowe" kieszenie (Dual "Wing" Accessory Pockets) z wodoodpornymi zamkami ułatwiają dostęp do najważniejszych akcesoriów bez konieczności przekładania pozostałego sprzętu. Kieszenie te wykorzystują opatentowany system Memory&Battery Management identyfikujący za pomocą czerwonych taśm zapisane karty pamięci lub rozładowane baterie.

Funkcjonalność i ergonomia

Dzięki systemowi Dual Hinge Divider użytkownik może przechowywać drugą lustrzankę z dołączonym obiektywem bez potrzeby zdejmowania go. Siatkowe kieszenie Windowpane-Mesh idealnie nadają się na filtry i inne akcesoria. Wyłożone pianką, wzmocnione plastikiem dno zabezpiecza przed wstrząsami, a klapy przeciwdeszczowe LockDown Rain Flap zapewniają doskonałą ochronę sprzętu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

System nośny

Plecak wyposażony jest w komfortowy system nośny (Dual-Density Comfort Pads) i specjalne i kanały wentylacyjne. Umieszczone z tyłu umożliwiają wentylacją pleców przy długotrwałym użytkowaniu. Pas biodrowy i elastyczny pas piersiowy umożliwia pełną regulację i dopasowanie do potrzeb użytkownika. System nośny zawiera d-ringi kompatybilne z opcjonalnym paskiem na aparat (model N-11).

System mocowania QuickClip

Statyw jest mocowany pomiędzy dwoma bocznymi kieszeniami przy użyciu systemu QuickClip, a dodatkowa komora u dołu plecaka (wzmocniona plastikiem) zabezpiecza jego dwie nogi. W ten sposób użytkownik łatwo i bezpiecznie integruje statyw z plecakiem.

Kompatybilny z Systemem M.A.S. oraz S.A.S.

Zaczepy systemów Strap Accessory System (S.A.S.) oraz Modular Accessory System (M.A.S.) umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów M.A.S. i S.A.S. firmy Tamrac. Cztery punkty SpiderTab służą do mocowania dodatkowego sprzętu lub przytroczenia dodatkowego ubrania.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł.

Cechy produktu:
- Wymiary wewnętrzne: 28 x 16 x 52 cm
- Wymiary zewnętrzne: 33 x 34 x 56 cm
- Waga: 3293 g
O Tamrac:

Firma została założona w 1977 roku przez fotografów amatorów. Posiada swoje zakłady produkcyjne w Chatsworth w Kalifornii. Produkty marki Tamrac są sprzedawane w specjalistycznych sklepach w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Dziś, logo Tamrac to synonim jakości i nowoczesnych rozwiązań, które doceniają klienci na całym świecie już od blisko 40 lat.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com