facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2014-01-24
 

Evolution 6 z unikalnym systemem nośnym

Impakt, dystrybutor marki Tamrac, wprowadził do oferty plecak z serii Evolution, który zapewnia niespotykany wcześniej poziom uniwersalności. Evolution 6 idealnie nadaje się do przenoszenia lustrzanki z dołączonym obiektywem do 12 cm, jednym lub dwoma dodatkowymi obiektywami oraz lampą błyskową.

Plecak Evolution 6 posiada unikalny system nośny, co sprawia, że może być noszony na 3 sposoby - jako plecak, jako torba przerzucana na przód noszona na pojedynczym pasku, przerzuconym przez prawe lub lewe ramię. Dzięki systemowi Triple Access System do przenoszonego sprzętu można się dostać  na 3 sposoby.W konfiguracji plecaka, aby szybko dostać się do aparatu, wystarczy wysunąć jedno ramię z pasa naramiennego, przerzucić plecak na przód ciała i otworzyć boczną klapę, za którą znajduje się lustrzanka z dołączonym obiektywem. Dwa wyściełane pasy naramienne, pas biodrowy oraz pas piersiowy równomiernie rozkładają ciężar przenoszonego sprzętu.

Aby uzyskać dostęp do pozostałych akcesoriów, należy przerzuć plecak przez drugie ramię i otworzyć klapę z drugiej strony. Chcąc zmienić konfigurację plecaka dwuramiennego na jednoramienny należy połączyć jeden pas naramienny na krzyż, czerwony do czerwonego dla noszenia na prawym ramieniu oraz niebieski do niebieskiego do noszenia na lewym ramieniu.

System szybkiego mocowania statywu umieszczony u dołu plecaka, pozwala przymocować mały statyw tak by stał się on integralną częścią bagażu. Prawa kieszeń Evolution 6 mieści zdejmowaną osłonę przeciwdeszczową, którą można naciągnąć na plecak w trakcie złych warunków pogodowych.

 Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 549 zł.

Cechy produktu:
- Możliwość zamocowania statywu  
- S.A.S. Strap Accessory System  
- Kolor: czarny lub brązowy  
- Waga: 1 646,00 g  
- Długość wewnętrzna: 140,00 mm  
- Szerokość wewnętrzna: 230,00 mm  
- Wysokość wewnętrzna: 220,00 mm  
- Szerokość: 250,00 mm  
- Wysokość: 430,00 mm  
- Długość: 190,00 mm  


O Tamrac:
Firma została założona w 1977 roku przez fotografów amatorów. Posiada swoje zakłady produkcyjne w Chatsworth w Kalifornii. Produkty marki Tamrac są sprzedawane w specjalistycznych sklepach w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Dziś logo Tamrac to synonim jakości i nowoczesnych rozwiązań, które doceniają klienci na całym świecie już od blisko 40 lat.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com