facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Dzieje się w Zimnym Dole

…i nie tylko.

Piotrek Czarnecki (fot. Jacek Matuszek)

 

Nieczęsto kojarzony z bulderowymi realizacjami Konrad Ociepka ponownie zaprzyjaźnił się z Zimnym Dołem. Oprócz kilku łatwiejszych linii rozprawił się z bulderkiem Czerwone Świniaki 8A. Nieco wcześniej Konrad nawiedził Kusięta gdzie udało mu się przyfleszować wymagającego Kuroliszka 7C+.

 

W Zimnym działa również Piotrek Czarnecki, który ostatnio postanowił podnieść sobie poziom adrenaliny atakując wysokie projekty w słynącej raczej z lowballi miejscówce. Najpierw padł Talizman Trzymanych Sztam 8A:

 

„Stary projekt Mira Woźniaka na wielkiej ścianie po prawej od Pancernego Dosiadu. 6 trudnych ruchów, potem "tylko" VI.1 do topu. Całość ok 10 m, dobrze jest mieć sztamę z ziomkami żeby dobrze spotowali - stąd nazwa. Zapraszam do weryfikacji:-)”

 

Tydzień później Skręcikowi udało się przedłużyć Masters Voice ze stania:

 

„Dobre chwyty, dalekie ruchy, bardzo przyjemne wspinanie. Start z topowej półki Mastervoisa i wyjście na pik wprost do góry. Trudności do 5 metra i jeszcze 3 do topu. Mega frajda.”

 

Nowość zwie się Blady Lis, a trudności ocenione zostały na 7C+

 

Po powrocie z intensywnego pobytu w Magic Wood o którym pisaliśmy TUTAJ Łukasz Kudła wpadł do Kusięt. Rozwspin w Avers zaowocował pokonaniem Beliala 8A+.

 

 

źródło: 8a.nu

Maciek Szopa
 
2019-04-18
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Kamil Ferenc pokonał Papichulo 9a+

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com