facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-06-29
 

Druga edycja Pucharu Azotów Tarnów już w tę niedzielę

Już w tę niedzielę na miłośników sportów przestrzeni czekają spore emocje podczas drugiej edycji Pucharu Azotów Tarnów we wspinaczce na czas amatorów. W zawodach wystartować mogą wszyscy chętni, którzy będą chcieli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.
Głównym partnerem zawodów są Azoty Tarnów, głównym sponsorem marka Alpinus producent sprzętu outdoorowego. Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Rekordzistka Europy we wspinaczce na czas Edyta Ropek zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do wspólnej zabawy podczas zawodów amatorów we wspinaczce. Na uczestników czekają dwie, dziesięciometrowej wysokości trasy wspinaczkowe, na które wspiąć się będzie mógł każdy śmiałek. Podczas zawodów próba każdego uczestnika będzie mierzona systemem pomiaru czasu Polskiego Związku Alpinizmu, a najlepsze rezultaty zostaną uwzględnione w klasyfikacji zawodów, na podstawie której wyłonieni zostaną zwycięzcy!


Dla pierwszych 90-ciu uczestników przygotowano pamiątkowe koszulki, na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy Alpinus i Petzl – plecaki, akcesoria turystyczne i sprzęt wspinaczkowy! Również wśród uczestników, którzy znajdą się poza podium rozlosowane zostaną te same nagrody!

Wspinaczka to sport dla każdego - najmłodszy zawodnik PAT!, fot. Piotr Góryjowski


Wspinaczka to sport dla każdego, zapraszamy wszystkich chętnych już 3 lipca, w niedzielę od godziny 12.00 - Ścianka wspinaczkowa La Roca przy ul. Kochanowskiego 30 (teren Zakładów Mechanicznych)! Organizator wszystkim uczestnikom zabawy zapewnia fachową asekurację oraz komplet atestowanego sprzętu wspinaczkowego. W naszych zawodach najmłodsi uczestnicy mieli 4 lata, a najstarszy startujący był w wieku 57 lat – to dowód na to, że każdy może się wspinać!

Puchar Azotów Tarnów 2011, fot. Piotr Góryjowski


Puchar Azotów Tarnów 2011 to cykl trzech imprez wspinaczkowych dla amatorów, w których każdy uczestnik walczy o punkty rankingowe do klasyfikacji generalnej pucharu. Podczas finałowej edycji, która odbędzie się 25 września w Tarnowie, na podstawie sumy punktów z wszystkich edycji wyłonieni zostaną zwycięzcy Pucharu Azotów Tarnów 2011!

Asekurancji Pucharu Azotów Tarnów, fot. Piotr Góryjowski


Już teraz zapowiada się zacięta i ciekawa walka, szczególnie w kategorii wiekowej do 30 lat, gdzie podczas pierwszej edycji świetnie zaprezentowali się Jakub Barnaś, Artur Mietelski, Robert Swiątek i Krzysztof Łukasiński. Na pewno o dobry wynik w drugiej edycji będzie walczył Maciej Jankowicz, który podczas pierwszych zawodów uległ Przemysławowi Żakowi w kategorii M30+. Czy siostry Kałuckie, Natalia i Aleksandra znów zdominują podium w najmłodszej kategorii? Czy pojawią się nowi zawodnicy? O tym przekonamy się już w ten weekend. Swój udział w zawodach potwierdziło już ponad pięćdziesięciu uczestników!

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów i kibiców wspinaczki! 

Źródło: laroca.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com