facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-12-15
 

Dookoła Świata z Arielem Adamskim

Turystyczne Koło Naukowe „Wagabunda” zaprasza wszystkich na ostatnie spotkanie slajdowe w roku 2011. Gościem pokazu będzie Ariel Adamski, uczestnik wyprawy dookoła świata.
Podczas 1,5 godzinnego slajdowiska wybierzemy się w ekspresową podróż przez 4 kontynenty. Wyruszymy w kierunku Afryki przez Bałkany i Bliski Wschód, aby dalej z Kairu przejechać przez całą wschodnią Afrykę, aż do Cape Town. Przemierzymy wzdłuż i w szerz Amerykę Południową i część Ameryki Centralnej. Kolejnym etapem będzie Azja Południowo-Wschodnia i Chiny skąd wrócimy do Europy koleją Transsyberyjską.

Jak zaplanować  i przygotować  swoją podróż?  Z jakimi trudnościami i niebezpieczeństwami się to wiąże? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie Państwo w trakcie spotkania.

Ariel Adamski
-  Po ukończeniu studiów licencjackich zdecydował się na zrobienie roku przerwy w nauce i wyruszenie na ponad roczną wyprawę Dookoła Świata. Nie była to jego pierwsza daleka podróż, ale zdecydowanie najbardziej wymagająca, najciekawsza i najdłuższa. Aktualnie jest studentem czwartego roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na UEK.

Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 20.12.2011 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).
 

 

Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com